Imagination Day 2017 już w najbliższy poniedziałek, 20 listopada!

Imagination Day 2017 już w najbliższy poniedziałek, 20 listopada!

O kampaniach, które zdobyły canneńskie Lwy oraz o tym, jak łączyć sztukę z nowymi technologiami dowiemy się już 20 listopada w Multikinie Złote Tarasy, podczas 7 edycji konferencji Imagination Day, której organizatorem jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Jeśli ktoś wybierał się na konferencję Imagination Day 2017 do Warszawy, to informujemy, że bilety już są wyprzedane! Zapraszamy do zakupu dostępu do streamingu online. (rejestracja.imaginationday.pl)

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku na scenie Multikina stanie 10 prelegentów - przedstawicieli branży kreatywnej, organizacji pozarządowych i szeroko rozumianego biznesu. Opowiedzą oni o swoich zawodowych wyzwaniach, przedstawią kreatywne kampanie reklamowe, niestandardowe rozwiązania oraz podzielą się tym, co ich inspiruje i daje siłę do robienia coraz lepszych projektów. Wśród zaproszonych są między innymi: MARIANA RINALDI, która na drugim końcu świata pracuje z artystami, tworzącymi niezapomniane, unikalne występy za pomocą nowoczesnych technologii, ELLEN KISS, zajmująca się z jednej strony innowacją w jednym z największych banków Ameryki Południowej, a z drugiej będąca profesorem i wybitnym specjalistą od metody Design Thinking, czy LAURA CHIAVONE, która jako strateg w Tribal Worldwide New York pracuje przy wielokrotnie nagradzanych kampaniach. To tylko 3 spośród 10 wyjątkowych prelegentów, których będzie można spotkać podczas Imagination Day!

Więcej szczegółów dostępnych jest pod adresem www.imaginationday.pl.

Tego samego dnia wieczorem, w wybranych 4 miastach Polski, wyświetlony zostanie pokaz najlepszych filmów reklamowych, nagrodzonych na tegorocznym festiwalu Cannes Lions. Seans rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety można kupić w kasach biletowych lub na stronie Multikina: multikino.pl/wydarzenia/maratony/cannes-lions-imagination-day

Organizator: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR
Współorganizatorzy: Multikino Media, Starcom, Saatchi & Saatchi IS, Ars Thanea
Sponsorzy: AMS, Samsung
Partnerzy: Conrego, Coca-cola, Somersby, ZFPR, Meeting Application
Patroni medialni: Gazeta.pl Next, Marketer +, NowyMarketing, My Company, Online Marketing, LifeTube, Wirtualna Polska, PRoto, Marketing przy kawie, HIRO, Warszawawarsaw.com., Social Press.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij