Święta bez ale – rusza kampania świąteczna platformy arena.pl

Święta bez ale – rusza kampania świąteczna platformy arena.pl

Święta bez ale to hasło najnowszej kampanii świątecznej serwisu arena.pl. Trzy spoty w zabawny i przewrotny sposób zapraszają do szybkich, łatwych i bezpiecznych zakupów za pośrednictwem platformy.

Kampania potrwa do połowy grudnia, a jej zasięg obejmuje emisje na YouTube i Facebooku oraz działania GDN.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W najnowszej kampanii świątecznej arena.pl zachęca do zakupów przesyłką gratis i gwarancją Świąt bez żadnego ale. Koncepcję reklamy oparto na trzech 30-sekundowych spotach. Poznajemy charakterystycznych bohaterów, którzy muszą tłumaczyć się przed obdarowanymi z nie do końca trafionych prezentów. Rozwiązaniem niefortunnej sytuacji są zakupy w serwisie, który zapewnia komfort, wygodę i bezpieczeństwo transakcji. Dodatkowo akcja świąteczna została połączona z wprowadzeniem innowacyjnej metody „Kup ekspresowo” opartej na BLIK One Click. Dzięki tej usłudze Kupujący wypełnia dane dostawy i dokonuje płatności w jednym kroku, oszczędzając szczególnie cenny przed Świętami czas.

- Naszą kampanią chcemy zachęcić wszystkich zapracowanych i zabieganych użytkowników Internetu do szybkich i bezproblemowych zakupów na arena.pl – mówi Aleksandra Kizielewicz, marketing manager arena.pl – Liczymy na to, że przewrotna i humorystyczna koncepcja spotów zwróci uwagę kupujących, którzy zwłaszcza w okresie przedświątecznym szukają dobrych i sprawdzonych adresów w sieci. Jesteśmy też przekonani, że nasza oferta oparta o sprawdzony i popularny wśród Polaków model marketplace, jest dobrą alternatywą dla innych serwisów tego typu na rynku. – podsumowuje Kizielewicz.

Arena.pl stawia na grę słów, zabawną kreację i „puszcza oko” do kupujących. Świąteczne działania reklamowe platformy potrwają do połowy grudnia i będą prowadzone przede wszystkim na YouTube i w mediach społecznościowych (Facebook).

Za kreację kampanii odpowiada 23HEROES, a zakup mediów powierzono agencji MaxROY.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij