JYSK dla dzieci w akcji „Poduszka dla maluszka”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
JYSK dla dzieci  w akcji „Poduszka dla maluszka”

Ponad 52 000 złotych i ponad 530 kolorowych poduszek dla dzieci ze szpitali powiatowych. To efekt VII edycji akcji „Poduszka dla maluszka”. JYSK był głównym partnerem akcji.

Dzięki zebranym w sklepach JYSK pieniądzom dzieci w szpitalach powiatowych miały radosne Mikołajki a wybrane przez pracowników placówki zostaną wyposażone w niezbędne materiały takie jak poduszki, kołdry, koce czy sprzęt AGD.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kolorowa poduszka dla chorego maluszka

„Poduszka dla Maluszka” to ogólnopolska akcja charytatywna. Jej celem jest zebranie jak największej ilości kolorowych poduszek które umilają maluchom pobyt w szpitalu. Dodatkowo zbierane są pieniądze, m.in. na organizacje Mikołajek w szpitalach powiatowych. W tym roku w ponad 200 sklepach JYSK oraz dzięki zaangażowaniu partnerów zebrana została rekordowa kwota 52 007, 20 zł.

„Zaangażowaniem się w akcję pragniemy dać dzieciom odrobinę ciepła, radości i nadziei. Mali pacjenci często spędzają w szpitalach długie tygodnie. Bardzo ważne, aby ten czas upłynął im możliwie najlepiej a dzieci chociaż na chwilę mogły zapomnieć o chorobie. Dzięki akcji „Poduszka dla maluszka” dajemy dzieciom odrobinę radości, którą potem zabierają do domu” – podkreśla Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor PR i Komunikacji w JYSK Polska. Pracownicy angażują się w akcję pomocy nie tylko zbierając pieniądze do puszek, ale także wybierając placówki, do których trafi pomoc oraz obecnością w tych szpitalach podczas Mikołajek. Dzięki temu akcja ma jeszcze większą siłę oddziaływania – dodaje Chalimoniuk.

W tym roku pracownicy wybrali szpitale powiatowe w Rawiczu, Bochni, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach, Zespół Opieki Zdrowotnej w Lidzbarku Warmińskim, Szpital Powiatowy w Oświęcimiu. Oddziały dziecięce zostaną dodatkowo wyposażone w niezbędny asortyment oraz sprzęt AGD.

Podczas wizyty w Oświęcimiu pracownicy firmy Jysk- Adam Gross i Krzysztof Owsiany wcielił się rolę Św. Mikołaja i jego pomocnika. Do dzieciaków trafiły przede wszystkim kolorowe poduszki, a także mnóstwo słodyczy i zabawek. „Wizytom jak co roku towarzyszyło podekscytowanie dzieci oraz wiele radości, również za sprawą wolontariuszy, którzy uświetnili wizytę śpiewem kolęd. Cieszymy się, że jest z nami firma, w której pracują ludzie z wielkimi serami”. – dodaje Aleksandra Łacek, organizator akcji „Poduszka dla maluszka” 

„Najważniejszym celem jest uszczęśliwienie dzieci. Jeżeli mają możliwość zabawy, dostają prezenty to szpital nie kojarzy im się tylko z bólem, ale również z czymś przyjemnym. Dla nas oznacza to łatwiejsze ich leczenie- mówi Bożena Ubik - Wróbel ordynatorka oddziału dziecięcego w szpitalu w Oświęcimiu.

W siedmiu edycjach zebrano już prawie 4000 tysiące kolorowych poduch i prawie 110 000 zł. JYSK od początku wspiera akcję „Poduszka dla maluszka”.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij