Chwila niezręcznej ciszy może uratować życie. Czy w taki sposób można mówić o samobójstwie?

Chwila niezręcznej ciszy może uratować życie. Czy w taki sposób można mówić o samobójstwie?

Nikt nie lubi niezręcznej ciszy. W rzeczywistości zwykle staramy się tego uniknąć. Czasami jednak niezręczna cisza może być dobrym momentem na rozmowę z przyjacielem na temat jego zdrowia psychicznego.

Spot „Dziwna chwila ciszy” to część lekkiej, ale potężnej w swojej sile kampanii, której celem jest promowanie zdrowia psychicznego i staranie się zapobiegać samobójstwom. Akcja powstała przez wzgląd na fakt, że drugą najczęstszą przyczyną śmierci nastolatków w USA jest odbieranie sobie życia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Czy w taki sposób młodzież zrozumie, że warto pytać i rozmawiać?

PS

Należy pamiętać, że nie tylko Twoi przyjaciele mają problemy. Wydawać by się mogło, że robiąca karierę, piękna, dobrze zapowiadająca się modelka nie może ich mieć. Modelka Karolina Cleo Ćwiek, która w Nowym Jorku pracowała dla m.in.: Marca Jacobsa, opowiedziała o swojej chorobie psychicznej w poruszającym wideo. Zobaczcie!

PS2

Określenie „w zdrowym ciele zdrowy duch” znają wszyscy. Więc należy pamiętać, że nie tylko o zdrowie psychiczne należy dbać. Niedawno przygotowaliśmy dla Was reklamy, które poruszają problem uzależnienia od nikotyny. Zobaczcie szokujące kampanie i dajcie nam znać, czy podziałały na Waszą wyobraźnie. Znajdziecie je → tutaj.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij