MAGNE B6 FORTE sprzymierzeńcem kobiet w kampanii agencji Publicis

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MAGNE B6 FORTE sprzymierzeńcem kobiet w kampanii agencji Publicis

Rozpoczyna się kampania agencji Publicis wprowadzająca na rynek MAGNE B6 FORTE – nowy wariant popularnego leku dostarczającego podwójną dawkę magnezu i kofaktora ułatwiającego jego wchłanianie.

Działania komunikacyjne są adresowane do aktywnych kobiet w wieku 30-50 lat, poszukujących równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Kampania jest prowadzona w telewizji i Internecie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Współczesne kobiety żyją pod silną presją. Próbują łączyć wyzwania zawodowe z życiem rodzinnym i robią, co w ich mocy, by osoby z ich otoczenia były zadowolone. Gdy wszystko idzie zgodnie z planem, są dumne i szczęśliwe, w przeciwnym razie nawet drobne potknięcia mogą wywołać frustrację. W połączeniu z niedoborem magnezu tego typu sytuacje mogą doprowadzić do przemęczenia i rozdrażnienia. W kampanii prezentujemy MAGNE B6 FORTE jako sprzymierzeńca kobiet, wspierającego je w stawianiu czoła codziennym zadaniom. Korzystając regularnie z leku, panie mogą mieć większą pewność, że nie zawiodą siebie i bliskich.” – powiedziała Katarzyna Ulatowska, Account Supervisor w agencji Publicis.

Na potrzeby kampanii stworzono trzydziestosekundowy spot, który będzie emitowany w kanałach należących do stacji TVN, TVP i Polsat.

Po stronie agencji Publicis w pracach nad kampanią udział wzięli: Justyna Pyzik (Senior Strategic Planner), Joanna Bednarkiewicz (Creative Group Head), Marek Preiss (Senior Copywriter), Katarzyna Ulatowska (Account Supervisor), Joanna Ziółkowska (Junior Account Executive). Stronę klienta reprezentował Paweł Trętowski (Brand Manager). Produkcją spotów TV zajęło się studio produkcyjne Tyrka Production, zaś postprodukcją Xantus. Za udźwiękowienie odpowiada studio dźwiękowe Juice. Planowaniem mediów zajął się dom mediowy Mindshare.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij