Nowa kampania marki Outhorn

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Outdoor

partnerem merytorycznym działu jest Stroer

Nowa kampania marki Outhorn

Aktywni i modni w każdym momencie dnia! To koncept marki Outhorn, adresowanej do wszystkich szukających modnych, funkcjonalnych i dopasowanych do każdej sylwetki ubrań. Outhorn zachęca do czerpania ze stylu athleisure, który odnosi się jednocześnie do sportu i czasu wolnego.

Inspiruje się też światem mody i jest na bieżąco z trendami. Twarzami marki zostali Urszula Dębska i Michał Malinowski – zawodowo aktorzy, prywatnie pasjonaci aktywnego wypoczynku. Zobaczymy ich w obecnej kampanii Outhorn.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oferta marki Outhorn to odpowiedź dla tych, którzy w miejskiej przestrzeni chcą się wyróżnić i poczuć wyjątkowo, ale nie chcą rezygnować z wygodnych rozwiązań, które oferują ubrania sportowe. Outhorn tworzy ubrania inspirowane aktywnością, które dodają energii do działania, są modne, ale jednocześnie wygodne i łatwe do zestawiania z innymi – mówi Jagoda Bugaj, Brand Manager Outhorn. Modne, ale praktyczne, dające swobodę ruchu, optycznie kształtujące sylwetkę. Outhorn łączy ciekawe formy, faktury, a stylizacje są niewymuszone i pasujące do różnych okazji.

Twarze marki zobaczymy w kampanii wizerunkowej wiosna/lato 2018 (cover story) i jesień/zima 2018 (sesja wizerunkowa). Kampania będzie realizowana w internecie oraz w sklepach Outhorn (POS). Od kwietnia prowadzona jest kampania outdorowa z modelami oraz kampania w kinach Helios i Cinema City – w miastach, w których Outhorn ma sklepy własne.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij