Meaters Size: Kabanos tak długi, że nie mieści się na billboardzie

Meaters Size: Kabanos tak długi, że nie mieści się na billboardzie

Jak zwrócić uwagę na długość kabanosów? Meaters postawił na niekonwencjonalną promocję – reklamę 3D z ogromnym, 2-metrowym kabanosem, który wychodzi poza ramy billboardu.

Meaters to nowa marka kabanosów, produkowanych przez firmę Animex. Produkty skierowane są do młodych ludzi w wieku szkolnostudenckim.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka pokazuje za pomocą billboardów 3D długość swoich kabanosów. Taki sposób zaprezentowania produktów Meaters idealnie oddaje to, co marka ma do zaoferowania swoim klientom.

PS

Coca-Cola jako pierwsza marka, stworzyła pierwszy zmechanizowany billboard 3D.

PS2

Billboard 3D wykorzystała też marka United Cooling – przyciągała uwagę klientów ogromną reklamą w kształcie nadgryzionego loda na patyku.

PS3

Marka MINI w ramach promocji swojej nowej funkcjonalności RTTI, w ruchliwych miejscach Berlina rozmieściła billboardy, które pełnią rolę niestandardowych dróg na skróty.

PS4

McDonald’s przeprowadził ciekawą i intrygującą kampanię OOH w Wielkiej Brytanii, która skierowana jest do kierowców poruszających się po autostradach w godzinach szczytu. Cyfrowe tablice marki umieszczone przy drogach dostosowują się do natężenia ruchu dzięki monitorowaniu Google Visual.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij