Anna Seroczyńska szefową marketingu w Lloyd Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Seroczyńska szefową marketingu w Lloyd Group

Anna Seroczyńska objęła nowo utworzone stanowisko head of marketing w Lloyd Group. Odpowiedzialna będzie za stworzenie i implementację strategii marketingowej oraz reklamowej, współpracę z partnerami biznesowymi, a także bezpośredni nadzór nad działaniami z obszaru komunikacji marek.

Utworzenie nowego stanowiska jest efektem dynamicznego rozwoju całej grupy, na którą składają się trzy spółki, pięć oddziałów ogólnopolskich oraz niemal 100-osobowy zespół. Lloyd Group w lutym 2019 r. zrobi kolejny milowy krok w swojej historii, przenosząc się do nowego biura w przedwojennej kamienicy przy Placu za warszawską Halą Koszyki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Anna Seroczyńska posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży komunikacji marketingowej. Jako dyrektor kreatywna przez wiele lat rozwijała kompetencje strategiczne oraz realizowała projekty dla marek z sektora real estate, m.in. Orco (Złota 44), Atlas Estates, Ebejot, Red Development, Ancona, Soho i SMG Deutschland.

– W Lloyd Group najważniejsi są dla nas ludzie i robimy wszystko, żeby przyciągać najlepszych. Zarówno w biznesie, jak i kontekście zespołu myślimy nieszablonowo. Właśnie dlatego postanowiliśmy zbudować wewnętrzny dział marketingu na czele z doświadczonym dyrektorem. Stanowisko to powierzyliśmy Annie Seroczyńskiej – osobie prosto z rynku reklamowego, z ogromnymi kwalifikacjami w dziedzinie marketingu, w kreacji i projektach real estate. Dla nas ten wybór to śmiała realizacja celów w obszarze komunikacji i promocji dla całej Grupy – powiedział Kamil Kosior, CEO Lloyd Group.

W skład Lloyd Group wchodzą trzy marki – Lloyd Properties, prowadząca kompleksowe doradztwo w zakresie sprzedaży, kupna oraz wynajmu nieruchomości, Rent like home, specjalizująca się w wynajmie krótkoterminowym i service apartments oraz Buy&Rent, odpowiedzialna za nieruchomości inwestycyjne. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij