Brytyjska agencja kreatywna wprowadza tzw. power nap

Brytyjska agencja kreatywna wprowadza tzw. power nap

Zdarzyło Wam się kiedyś przysnąć w pracy? Teraz w brytyjskim oddziale agencji Wunderman Thompson będzie to wręcz obowiązek – tzw. power nap ma pomóc w rozładowaniu stresu i nabraniu sił na dalszą pracę.

zdjęcie: depositphotos.com

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Praca w branży kreatywnej bywa męcząca. Wie o tym CEO brytyjskiego oddziału agencji Wunderman Thompson, bowiem jest on inicjatorem wprowadzenia 15-minutowej drzemki regeneracyjnej w swojej firmie. Tzw. power nap ma pomóc pracownikom w rozładowaniu stresu i regeneracji.

We wdrożeniu tego zdrowotnego programu pomogła grupa ośmiu wolontariuszy z organizacji ds. zdrowia psychicznego Mind. Oprócz wytłumaczenia pracownikom agencji Wunderman Thompson korzyści wynikających z 15-minutowej drzemki, zaprezentowali oni również serię innych relaksujących czynności, takich jak np. kilkuminutowa joga i stretching przy biurku.

Wprowadzenie regeneracyjnych drzemek miało głównie na celu promocję dbania o zdrowie psychiczne, w tym przede wszystkim redukcję niepotrzebnego stresu, który negatywnie wpływa na kreatywność.

PS

IKEA stworzyła 25 minutowy film ASMR, który ma pomóc odprężyć się po ciężkim dniu.

PS2

Nic nie uspokaja duszy niczym odgłos drogi i dudnienie Milwaukee-Eight®. Harley-Davidson z okazji dnia relaksacji stworzył ścieżkę medytacyjną opartą na dźwiękach motocykla.

PS3

A może macie ochotę na relaks przy odgłosach konia żującego jedzenie? ;)

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij