Ruszył nabór do Ekipy Komputronik Gaming

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszył nabór do Ekipy Komputronik Gaming

Ekipa Komputronik Gaming to nowy kanał poświęcony streamom. Tworzy go grupa entuzjastów gier i świata gamingowego. W czerwcu rusza rekrutacja na streamera, który dołączy do Ekipy Komputronik Gaming. Nowy członek Ekipy może liczyć na wsparcie w wysokości 20 tysięcy złotych.

– Misją całego przedsięwzięcia jest promocja e-sportu oraz gamingu w Polsce. Naszym celem jest wspieranie młodych i zdolnych graczy, którym chcemy zapewnić możliwość dalszego rozwoju. Do współpracy zaprosiliśmy już trzech cenionych streamerów: Grajowy, LisekHD oraz Lothar. Wszystkich miłośników gamingu zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, którego laureat dołączy do Ekipy Komputronik Gaming – tłumaczy Piotr Janus, brand manager Komputronik Gaming.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Trzon Ekipy Komputronik Gaming tworzy trójka streamerów. Grajowy – współzałożyciel kanału ZagrajnikTV, który tworzy razem ze Smokiem, LisekHD – vice mistrz Polski FIFA 14 Ultimate Team, czołowy gracz FUT Champions na świecie oraz Lothar – profesjonalny gracz Fortnite’a i streamer na Twitchu.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat i mają przynajmniej od trzech miesięcy własny kanał na jednym z portali: YouTube, Facebook lub Twitch. Spośród wszystkich zgłoszeń jury zaprosi do współpracy autora najciekawszego kanału. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane będą do 23 czerwca na stronie www.komputronikgaming.pl/ekipakomputronik/, a do końca miesiąca wyłoniony zostanie zwycięzca.

Laureat konkursu może liczyć na przynajmniej półroczny kontrakt, nowy komputer, fotel gamingowy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz wsparcie biznesowe i merytoryczne.

Pierwszy w Poznaniu streaming house

Ekipa Komputronik Gaming będzie miała także swój własny lokal. Pierwszy w Poznaniu streaming house wyposażony będzie w profesjonalne studio do nagrań i realizacji projektów, a także pokój streamingowy, gdzie będą organizowane relacje na żywo. – Z obszarem gamingu jesteśmy związani już od wielu lat. Zaczynaliśmy m.in. od tworzenia Ligi Komputronik Gaming, w ramach której można było grać w „Counter-Strike” czy „League of Legends”. Do tej pory wspieraliśmy też zespoły gamingowe, np. Wisłę Płock czy Devils One. Chcemy dalej wyznaczać trendy na e-sportowej mapie Polski, dlatego zdecydowaliśmy na stworzenie Ekipy Komputronik Gaming oraz otwarcie streaming house’u w samym centrum Poznania – mówi Piotr Janus. – Jestem przekonany, że będzie to nie tylko miejsce do streamowania, ale także przestrzeń integrująca społeczność gamingową – dodaje Janus.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij