„Żyj, jak chcesz, bo ja już nie mogę” – ruszyła kampania promująca trzeci sezon „Opowieści podręcznej”

„Żyj, jak chcesz, bo ja już nie mogę” – ruszyła kampania promująca trzeci sezon „Opowieści podręcznej”

W związku z premierą trzeciego sezonu serialu „Opowieść podręcznej” w social mediach i outdoorze uszyła kampania promująca kolejną część produkcji o życiu w totalitarnym, dystopijnym świecie Republiki Gilead, w którym kobiety stanowią własność państwową.

W trzecim sezonie serialu „Opowieść podręcznej” fabuła koncentruje się na tytułowej podręcznej June, granej przez aktorkę Elisabeth Moss, i jej buncie przeciwko Republice Gileadu, do którego kobieta ponownie trafia. Zaskakujące spotkania, zdrady i podróż do przerażającego serca Gileadu zmuszają wszystkich bohaterów do działania. Na ustach mają oni tylko jedną prowokacyjną modlitwę: „Błogosławiona walka”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach promocji serialu na kreacjach w social media i OOH można zobaczyć intrygujące hasła „Żyj, jak chcesz, bo ja już nie mogę”, „Bądź sobą, bo ja już nie mogę.”, „Mów, co myślisz, bo ja już nie mogę”.

W ramach działań agencja VMLY&R Poland odpowiada m.in. za przygotowanie strategii, koncepcji kreatywnej, opracowanie komunikacji na fan page’u HBO oraz kreację do kampanii OOH. Koncept kampanii został zastosowany również na trzech innych rynkach zagranicznych, na których funkcjonuje HBO.

PS

12 lipca 2018 roku na platformie Showmax pojawił się ostatni, finałowy odcinek „Opowieści podręcznej”, a wraz z nim na ulice Warszawy wyszły… podręczne. Było to zarówno podsumowanie minionego, jak i zapowiedź kolejnego sezonu tej produkcji.

PS2

W ramach promocji drugiego sezonu serialu „Opowieść podręcznej” Showmax nawiązał współpracę z platformą Showroom. W efekcie powstała „najgorętsza” kolekcja 2018 roku dla kobiet, inspirowana najnowszymi światowymi trendami: dyskryminacją, przemocą i brakiem równouprawnienia.

PS3

Zablokowane dla kobiet artykuły w serwisie informacyjnym WP, również były częścią promocji drugiego sezonu serialu „Opowieść podręcznej”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij