Run Kapsel Run! - Tymbark w grze

Run Kapsel Run! - Tymbark w grze

Kapsel Run! to wciągająca gra typu „endless running”, w której użytkownik wciela się w postać sympatycznego Kapsla, znanego z butelek napojów Tymbark. Zrealizowany przez MoveApp oraz Me & My Friends SA projekt dedykowany jest na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Kapsel Run! to gra zręcznościowa, która gwarantuje dobrą zabawę zarówno wiernym fanom wirtualnej rozrywki, jak i osobom dopiero zaczynającym przygodę ze smartfonami i tabletami. Przede wszystkim jednak – wszystkim sympatykom popularnego Kapsla. Podczas przemierzania miasta, tytułowy bohater omija przeszkody i zbiera bonusy, które można wymienić na ułatwienia oraz dodatki do stroju.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W Run Kapsel Run za każdym rogiem można znaleźć coś ciekawego: przeszkody, które można ominąć, przeskoczyć lub prześlizgnąć się pod nimi, ciekawe minigry, dziesiątki misji do wypełnienia oraz aż 6 postaci do wyboru.

Oprócz wielu godzin niesamowitej zabawy na graczy czeka konkurs – wystarczy połączyć swoje konto Facebookowe z grą, aby wyniki poszczególnych biegów były zapisywane w rankingu. Każdego tygodnia najlepsi gracze będą nagradzani kapslowymi gadżetami.

Dobra zabawa możliwa jest dzięki zastosowaniu najnowszych dostępnych dla urządzeń mobilnych rozwiązań. - Gra Kapsel Run! stworzona została w oparciu o technologię 3D, dzięki czemu efekty graficzne stoją na najwyższym poziomie. Wykorzystanie żyroskopu pozwala na kontrolowanie Kapsla poprzez poruszanie urządzeniem - wyjaśnia Bartosz Brażewicz-Dosiółko, IT director w MoveApp. - Integracja z profilem na Facebooku pozwala ponadto na rywalizację z innymi użytkownikami oraz udział w konkursach dla graczy - dodaje Jakub Wolff, art director w Me & My Friends SA.


Grę w wersji dla smartfonów i tabletów można pobrać bezpłatnie z Google Play oraz Apple App Store. Kapsel Run! to kolejny już projekt zrealizowany przez MoveApp dla Grupy Maspex. Dotychczas studio odpowiedzialne było m. in. za gry mobilne oraz interaktywną bajkę dla marki Kubuś.

Linki do Kapsel Run!: iOS: itunes.apple.com/pl/app/kapsel-run!/id698069786, Android: play.google.com/store/apps/details?id=pl.moveapp.kapselrun

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij