WoshWosh znowu zbierze buty dla bezdomnych

WoshWosh znowu zbierze buty dla bezdomnych

Od 4 do 18 listopada br. firma WoshWosh, zajmująca się czyszczeniem, odnową, naprawą i customem obuwia, prowadzi akcję zbiórki obuwia dla bezdomnych w całej Polsce. Używane buty na jesień i zimę marka odświeży tak, by nadać im drugie życie i przekazać tym najbardziej potrzebującym.

To już druga edycja akcji zbiórki obuwia dla bezdomnych, które organizuje WoshWosh w swoich lokalizacjach w całej Polsce. W zeszłym roku liczba podarowanych używanych butów przeszła wszelkie oczekiwania. Zebrano aż 1082 pary butów, które po odnowieniu przekazano bezdomnym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku akcja ma szansę na jeszcze większy zasięg. Zbiórka będzie trwała aż 2 tygodnie, a buty będzie można przekazać w każdym punkcie odbioru WoshWosh (lista poniżej). Zima to trudny czas dla bezdomnych, każdego roku na ulicach umiera kilkadziesiąt osób z powodu odmrożenia i wyziębienia. Porządne i ciepłe buty chroniące stopy mogą zwiększyć szansę na przetrwanie w tym trudnym sezonie. Dlatego WoshWosh skupia się na zbiórce obuwia jesienno-zimowego, by pomóc z pomocą na czas.

Akcja „Przynieś buty dla bezdomnego” ma też na celu zwrócenie uwagi na problem konsumpcji i zakupoholizmu oraz edukacji w zakresie idei zero-waste. Dzięki akcji znoszone przez lata buty, które często lądują w śmietniku, mogą dostać drugie życie i realnie przydać się komuś, kto ich w tym czasie bardzo potrzebuje.

Akcja startuje 4 listopada i potrwa do 18 listopada. Obuwie można dostarczyć do punktów WoshWosh z listy lub wysyłać z dopiskiem „buty dla bezdomnego” na adres ul.Solec 81b l.p.60 00-382 Warszawa. Lista punktów WoshWosh dostępna jest na kanale Facebook WoshWosh.

Główne lokalizacje WoshWosh – Warszawa Powiśle:

  • ul.Solec 81b p.60 (CH Arkada)
  • ul. Międzyborska 57/65

Pick Up Pointy WoshWosh Warszawa:

  • ul. Puławska 118 (Nasza Pralnia)
  • Al. KEN 36/lok.6 (Nasza Pralnia)
  • Trakt Brzeski 50A (Ale Pralnia)
  • ul. Broniewskiego 59a (Pralnia Luna 2)
  • ul. Szpotańskiego 4 CH Ferio (Pralnia Pingwin)

Lublin:

  • ul. Królowej Bony 8 (Strefa Prania)

Swarzędz:

  • Rynek 25 (Pralnia Kierzkowski)

Gdańsk:

  • ul. Czerwony Dwór 24 (Pralnia Biellux)

PS

19 października br. na warszawskiej Pradze odbyło się oficjalne otwarcie kolejnej pracowni WoshWosh. Z tej okazji zaplanowano wiele ciekawych akcji, w tym m.in. zbiórka kocy, pościeli i ubrań dla zwierząt z fundacji Tymmmczasy.

PS2

Tutaj możecie sprawdzić wszystkie inne ciekawe akcje organizowane przez markę WoshWosh. 

NowyMarketing jest partnerem medialnym akcji.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij