Obciachowe życzenia? Lepiej wysłać szczere życzenia w dobrej sprawie

Obciachowe życzenia? Lepiej wysłać szczere życzenia w dobrej sprawie

Prawdopodobnie zdarzyło się nam wysłać, a już na pewno zdarzyło się nam dostać obciachowe, rymowane życzenia świąteczne skopiowane z jednej z setek stron z życzeniami. W tym roku możemy dostać i wysłać unikalne życzenia i to takie, które będą służyć dobrej sprawie.

W Polsce co trzecia osoba po 65. roku życia spędza święta samotnie. Po 80. roku – prawie połowa. Te osoby nie mają nawet komu złożyć życzeń. Postanowiły je więc przekazać.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich odwiedziło kilkadziesiąt samotnych osób starszych i nagrało te życzenia , a następnie – umieściło na stronie www.nieuzywanezyczenia.pl. Dzięki temu każdy z nas może wysłuchać, skopiować i wysłać do swoich bliskich te serdeczne i szczere życzenia, zamiast wątpliwej jakości rymowanek. 

Za pomysł odpowiada agencja BBDO Warszawa. 

PS

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, OLX i BBDO we wspólnej akcji zachęcają internautów do wejścia w tryb offline, by odkryć świat osób starszych, dla których samotność jest zwłaszcza dotkliwa w okresie świątecznym.

PS2

Jak co roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia Stowarzyszenie mali bracia Ubogich organizuje kolacje wigilijne dla starszych, samotnych osób. Już po raz czwarty agencja BBDO Warszawa przygotowała kampanię społeczną, której celem jest zebranie funduszy na realizację tego projektu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij