Robert Makłowicz zbiera na jedzenie, a Maciej Musiał szuka domu w nowej kampanii krakowskiego schroniska

Robert Makłowicz zbiera na jedzenie, a Maciej Musiał szuka domu w nowej kampanii krakowskiego schroniska

Ruszyła nowa kampania Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, w której wystąpili Robert Makłowicz, Maciej Musiał oraz piłkarz Marcin Wasilewski. W ramach inicjatywy ambasadorzy zachęcą do przekazywania 1% podatku na rzecz schroniska prowadzonego przez organizację.

Bohaterami kampanii są psy z krakowskiego schroniska, które na czas akcji noszą takie samo imię lub pseudonim jak ambasadorzy KTOZ, którymi są Robert Makłowicz, Maciej Musiał oraz piłkarz Marcin Wasilewski. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach akcji stworzono trzy spotów – każde wideo opowiada o cechach charakteru psa, które są niemal identyczne, jak przypadającej mu znanej postaci. Podobieństwa kończą się wraz z puentą spotu – „Robert Makłowicz zbiera na jedzenie”, „Maciej Musiał szuka domu”, a „Twardziel zbiera na lekarza”.

Produkcją spotu zajęła się agencja Brainbox, a zdjęcia do kampanii wykonała Agnieszka Wojtuń.

PS

Ruszyła nowa kampania społeczna pod hasłem #GłosemZwierząt, w której udział wzięli polscy aktorzy, m.in. Bartosz Bielenia, Agata Buzek oraz Justyna Wasilewska. W ramach akcji znane osobistości zachęcają społeczeństwo do adopcji zwierząt bezdomnych, zamiast ich kupowania.

PS2

Mimo rosnącej świadomości społecznej, w schroniskach wciąż przybywa bezdomnych zwierząt. Aby zwrócić uwagę na los porzuconych czworonogów Fundacja Azylu pod Psim Aniołem oraz Browar NOOK umieścili psy poszukujące domu na butelkach piwa.

PS3

Z okazji tegorocznych walentynek Bolt postanowił połączyć to, co jego klienci lubią najbardziej – czyli zniżkowe kody – z akcją na rzecz zwierząt czekających na adopcję. Haczyk był jeden – aby otrzymać rabat, użytkownicy musieli zapoznać się z historiami czworonogów z pewnego warszawskiego schroniska.

PS4

To kolejna niesamowita akcja organizacji „Bieg na sześć łap” – w olsztyńskiej pizzerii Ravioli Street na opakowaniach pizzy umieszczane są zdjęcia bezdomnych psiaków, które szukają nowych domów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij