Wietnamski rząd stworzył viralowy teledysk, w którym pokazuje, jak chronić się przed koronawirusem

Wietnamski rząd stworzył viralowy teledysk, w którym pokazuje, jak chronić się przed koronawirusem

W odpowiedzi na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa, wietnamskie Ministerstwo Zdrowia stworzyło piosenkę oraz animowany teledysk, który obrazuje, jak chronić się przed zarażeniem. Wideo stało się już viralem.

Ministerstwo Zdrowia Wietnamu wpadło na niecodzienny pomysł, by edukować społeczeństwo na temat koronawirusa oraz sposób, jak uchronić się przed zarażeniem – politycy stworzyli wpadającą w ucho piosenkę oraz animowany teledysk, który szybko stał się viralem. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot bowiem na tę chwilę ma już ponad 10 mln wyświetleń. Co więcej, piosenka podbiła serca użytkowników social mediów – na TikToku bowiem publikowane są specjalne układy choreograficzne do wspomnianego utworu. 

Teledysk zdobył także dużą popularność w Stanach Zjednoczonych po tym, jak jego fragmenty pojawiły się w niedawnym odcinku programu brytyjskiego komika i aktora Johna Olivera. 

PS

Światowa Organizacja Zdrowia postanowiła założyć konto na popularnym portalu społecznościowym TikToku, by edukować internautów na temat koronawirusa. Jednocześnie WHO chce walczyć z masą fałszywych informacji na temat epidemii.

PS2

Podczas gdy cały świat z przerażeniem obserwuje rozprzestrzenianie się koronawiarusa, niektórzy instagramerzy postanowili skorzystać z rozgłosu, jaki powstał wokół tej epidemii i zaczęli oznaczać swoje posty hashtagiem #coronavirus.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij