I Stay Home: Poruszająca reklama marki IKEA z ważnym przekazem

I Stay Home: Poruszająca reklama marki IKEA z ważnym przekazem

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa IKEA zaprezentowała poruszającą reklamę pod hasłem „I Stay Home”, w której pokazuje, jak istotną rolę w naszym życiu – a już zwłaszcza w obecnej sytuacji – odgrywają własne cztery kąty.

W dobie panującej pandemii koronawirusa dom czy też mieszkanie to miejsce, w którym spędzamy większość naszego czasu. Tu pracujemy i tu spędzamy wolny czas. I choć niekoniecznie jest to nasz własny wybór, to musimy przestrzegać pewnych zaleceń ogłoszonych przez rząd, by nie narazić ani siebie, ani naszych bliskich na zarażenie wirusem. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jako że taka sytuacja dotyczy nie tylko naszego kraju, ale też i większości państw na świecie, hiszpański oddział IKEA postanowił stworzyć uniwersalną kampanię, która pokazuje, jak ważne znaczenie w życiu człowieka ma dom, a już zwłaszcza w obecnej sytuacji, w której się znajdujemy. 

Za realizację odpowiada agencja McCann.

PS

Marki postanowiły wykorzystać siłę swoich przekazów, aby zwrócić uwagę na to, jak ważne jest zachowywanie dystansu społecznego, by uchronić się przed zarażeniem koronawirusem. Przedstawiamy najciekawsze kreacje brandów, które poruszają tę istotną kwestię.

PS2

Wspierając inicjatywę #WzywamyPosiłki, pracownicy IKEA Food ruszają z przygotowaniami dań obiadowych dla tych, którzy stoją na straży naszego bezpieczeństwa i zapewniają ochronę przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij