Maczfit Partnerem akcji Radia Eska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maczfit Partnerem akcji Radia Eska

Marka Maczfit została partnerem akcji promującej zdrowy tryb życia realizowanej przez Radio Eska. W ramach inicjatywy przygotowano konkurs, w którym do wygrania jest między innymi miesiąc z cateringiem dietetycznym i trenerem personalnym.

Organizatorem Konkursu jest radio Eska, a sponsorem głównym leader cateringu dietetycznego Maczfit. Mechanika jest prosta zainteresowane osoby muszą uzasadnić, dlaczego chcą wziąć udział w akcji „Złap formę na lato” na stronie. Konkurs jest promowany /naganiany lokalnie – w największych miastach w Polsce – Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Trzy osoby z Trójmiasta wygrają miesięczną dietę z cateringiem dietetycznym MaczFit, a także treningi online pod okiem trenera personalnego. W Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie aż pięć osób ma szansę, by dzięki Maczfit poznać pyszne dietetyczne potrawy i zdobyć tygodniową dietę. Warszawiacy dodatkowo mogą łapać formę dzięki indywidulanemu treningowi i konsultacji z ambasadorem cateringu Maczfit – Adrianem Sucheckim.

– Maczfit to marka o ogólnokrajowym zasięgu ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem i zaufaniem tysięcy Polaków pragnących dbać o własne zdrowie. Mając świadomość następstw pracy zdalnej, mniejszej ilości ruchu i podjadaniania- z jakimi dziś mierzą się Polacy – podjęliśmy decyzje o współpracy i uczestnictwie w akcji. To nasza odpowiedź na potrzeby konsumentów. Szczególnie teraz, gdy po kwarantannie wracamy do „normalności” i niełatwo znaleźć czas potrzebny na ugotowanie zdrowych i smacznych posiłków. Wierzymy, że przyłączając się do akcji, dajemy szansę lepszego samopoczucia, bo nasze starannie skomponowane potrawy, tworzą zbilansowaną dietę, która jest doskonałym sposobem, żeby zadbać o swoje zdrowie każdego dnia. Świadomość tego, ze wspólne możemy wnieść dużo dobrego i zarazić społeczeństwo pasją do zdrowego odżywiania daje nam dużo satysfakcji – mówi Małgorzata Wierzbicka, dyrektor ds. marketingu & PR Maczfit.

Maczfit z powodzeniem spełnia oczekiwania klientów na najwyższym poziomie. Marka od lat koncentruje się na szerzeniu świadomości Polaków o racjonalnym odżywianiu, a partnerstwo akcji da szansę pomocy w dążeniu do wymarzonej sylwetki tym, którzy pragną o nią zawalczyć. Współpraca z Radiem Eska ma w ten sposób promować zdrowy, aktywny styl życia. Akcja działa jako motywator w dążeniu do zrównoważonego odżywiania i dobrego samopoczucia.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij