100 fotografii z Powstania Warszawskiego na cyfrowych ekranach Jet Line w Warszawie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
100 fotografii z Powstania Warszawskiego na cyfrowych ekranach Jet Line w Warszawie

Z okazji 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego firma Jet Line przygotowała outdoroową wystawę fotograficzną, zatytułowaną „Ślady Powstania Warszawskiego”. Wykorzystano w tym celu cyfrowe ekrany MORE w 150 punktach Warszawy.

Ponad 100 fotografii powstańczych, które wybrał i przygotował zespół Muzeum Powstania Warszawskiego, firma Jet Line umieściła w spotach, które od soboty 1 sierpnia br. emitowane są na cyfrowych ekranach MORE w Warszawie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

10-sekundowe spoty składają się z zanimowanej fotografii i krótkiego podpisu odnoszącego się do historii sierpnia i września 1944 r. Każde zdjęcie ilustruje historię miejsca lub okolicy, w której znajduje się ekran. Wszystkie zostały precyzyjnie dopasowane do miejsc sprzed 76 lat i każde jest emitowane na konkretnym ekranie.

– Idea, która nam przyświecała podczas przygotowywania akcji jest prosta: ślady Powstania są do dziś obecne w mieście, wystarczy się rozejrzeć. Dlatego w spotach podajemy odległość, która dzieli ekran od miejsca, o którym opowiada fotografia. Czasem jest to 40, czasem 150 albo 550 metrów, czasem zaś piszemy „w tym miejscu” – i dokładnie tu, gdzie stoi widz, działo się to, co widzi na zdjęciu – mówią przedstawiciele Jet Line.

Dodatkowo, na ramach ekranów umieszczone zostały kody QR, które przenoszą widzów na strony Muzeum Powstania Warszawskiego: do kalendarium Powstania, Fototeki i Archiwum Historii Mówionej.

Jet Line przygotowało również ogólne spoty odnoszące się do idei akcji. Emitowane są w sześciu językach: polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim.

Wszystkie fotografie będą emitowane do 2 października, czyli przez czas trwania Powstania Warszawskiego w 1944 roku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij