Never Stop Listening: Charyzmatyczny Iggy Pop głosem buntowników w nowej kampanii Marshalla

Never Stop Listening: Charyzmatyczny Iggy Pop głosem buntowników w nowej kampanii Marshalla

Marka Marshall zaprezentowała niedawno swoją nową kampanię, w której wystąpił ojciec chrzestny muzyki punk rockowej – Iggy Pop. W spocie wokalista jest głosem buntowników, którzy „mogą spowodować ogromne zmiany”.

„Słuchanie ma znaczenie. Słuchanie jest sercem tego, co robimy, ale to o wiele więcej niż tylko słuchanie muzyki. Słuchanie dzieje się również po zdjęciu słuchawek. Słuchanie to sposób, w jaki tworzymy nasz świat” – przekonuje marka Marshall w swoim nowym spocie. Narratorem filmu jest ojciec chrzestny muzyki punk rockowej, czyli Iggy Pop, który jednocześnie jest głosem buntowników i odmieńców. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W swojej kampanii Marshall podkreśla, jak istotne jest słuchanie każdej osoby, nawet tych, którzy mają odmienne zdanie. „Dopiero po wysłuchaniu możesz naprawdę wiedzieć, jak potężny może być Twój własny głos. A wiemy, że razem nasze głosy mogą spowodować ogromne zmiany” – konkluduje marka w kampanii o mocnym przekazie.

PS

W 2019 roku Spotify ruszyło z kampanią zatytułowaną „Let the Song Play”, tym razem skierowaną do kierowców aut. W jej ramach platforma udowadnia, że muzyka, towarzysząc nam w codziennym życiu, przenosi każdego w jego własny świat.

PS2

W kolejnej odsłonie kampanii marki Apple zatytułowanej „Behind the Mac” brand złożył hołd brytyjskim artystom, którzy mają ogromny wpływ na światową branżę muzyczną.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij