Visit Netherlands w nowej kampanii promuje Holandię barwnymi kwiatami

Visit Netherlands w nowej kampanii promuje Holandię barwnymi kwiatami

Organizacja Visit Netherlands zaprezentowała nowy spot promujący Holandię. Cała narracja reklamy oparta jest o jeden z atrybutów tego kraju – czyli barwne kwiaty.

„This film won't show what Dutch flowers are really like” – brzmi tytuł nowej kampanii promującej Holandię, zainicjowanej przez organizację Visit Netherlands. W spocie stworzonym w jej ramach widzimy przepiękne ujęcia, pełne barwnych tulipanów i innych kwiatów, które nierozłącznie kojarzą się z tym europejskim krajem. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Głównym przesłaniem reklamy jest to, że choć przybliża nam ona główne atrakcje Holandii, to tak naprawdę, aby je docenić i odkryć, trzeba fizycznie odwiedzić ten kraj – zdalnie nie da się tego zrobić ;).

PS

„Wieczór na mieście, czy wieczór na pomoście?”. Województwo podlaskie ruszyło z nową kampanią, w której odkrywa niezwykłość rzeczy zwykłych i przypomina, że upragnione „nieznane” często jest bliżej niż myśleliśmy.

PS2

Organizacja Tourism New Zealand ruszyła niedawno z nową, nietypową kampanią, w ramach której zachęca internautów z całego świata do wirtualnego zwiedzania kraju za pomocą przygodowej gry.

PS3

Trzy popularne aktorki – Gwyneth Paltrow, Kate Hudson i Zoe Saldana – wystąpiły w najnowszej kampanii organizacji turystycznej Dubai Tourism. Spot, przypominający krótkometrażowy hollywoodzki film, promuje największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij