Instagram wprowadza możliwość ukrycia polubień pod postami

Instagram wprowadza możliwość ukrycia polubień pod postami

Czy to koniec walki o lajki i zasięgi? Na Instagramie użytkownicy mogą już ukrywać informację o liczbie polubień. Wkrótce taka możliwość ma się też pojawić na Facebooku.

Do tej pory polubienia pod postami decydowały o zwiększaniu czyjejś popularności, a w konsekwencji wpływały na liczbę zawieranych współprac z influencerem. Można powiedzieć, że symbol, który miał być wyrazem sympatii i docenienia za jakąś pracę danej osoby, przyczynił się do rywalizacji i wyścigu po zasięgi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz jednak ma to się zmienić – Instagram właśnie ogłosił na swojej stronie internetowej, że zamierza dążyć do obniżenia obniżyć presji wśród użytkowników platformy. Już wkrótce każdy użytkownik będzie miał możliwość wyboru, czy chce, aby pod jego postami była widoczna dokładna liczna polubień. Wówczas wgląd w tę statystykę będzie miał tylko on, a nie jak dotąd, również osoby obserwujące jej profil. Co więcej, użytkownik będzie mógł również zdecydować, czy chce widzieć polubienia pod postami innych osób, które sam obserwuje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij