Quebonafide polskim ambasadorem marki Sprite

Quebonafide polskim ambasadorem marki Sprite

Raper właśnie poinformował, że globalna marka Sprite rozpoczęła z nim współpracę. Kampania dotyczy otwarcia głowy na różnorodność i inkluzywność społeczną.

Kampania Sprite'a o nazwie „Let’s be clear” odbywa się z udziałem nowej twarzy marki, czyli rapera Quebonafide. Na kanale QueQuality pojawiła się już pierwsza reklama z udziałem rapera. Krótki spot przedstawia postać artysty, który opowiada o sobie i o tym, dlaczego tak często zmienia się jako twórca i jako człowiek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Moja natura chyba jest taka, że ja właśnie chciałem być wytykany palcem i szybko się nudziłem sobą. Nie lubiłem siebie w tej formie stałej. Cały czas musiałem ten stan skupienia zmieniać. Muszę sobie robić te rollercoastery jeśli chodzi o własną aparycję czy o jakąś taką ekonomię myśli. – mówi w spocie Quebo.

Artysta swój przekaz kieruje do osób z mniejszych miast, którzy chcieliby osiągnąć coś więcej, odważyć się wdrażać te zmiany w swoim życiu.

– Chciałbym, żeby świat się jeszcze bardziej wyzwolił. – tymi słowami kończy się monolog rapera w reklamie napoju.

To jednak nie koniec działań rapera z marką Sprite – Quebo na swoim Instastory napisał, że kolejne efekty zobaczymy już za kilka dni.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij