Friz i Krynica Vitamin podejmują współpracę. Powstaną napoje Ekipy

Friz i Krynica Vitamin podejmują współpracę. Powstaną napoje Ekipy

Po wielkim sukcesie z firmą Koral, Ekipa Friza postanowiła sygnować kolejny produkt swoim logo. Tym razem będą to napoje Krynicy Vitamin.

Spółka Friza odniosła niewątpliwy sukces dzięki współpracy z firmą Koral i sprzedaży lodów Ekipy. Następnie przyszedł czas na umowę z Energylandią, dzięki której w parku rozrywki powstał specjalny rollercoaster – Ekipa Light Explorers. W trwającym nadal sezonie wakacyjnym Ekipa ogłosiła, że wypuści na rynek sygnowane swoim logo zeszyty i artykuły szkolne Ekipy. Spółka nie zwalnia tempa i nawiązuje kolejną współpracę  – tym razem z Krynicą Vitamin. Producent m.in. napojów energetycznych, kawowych i gazowanych napojów bezalkoholowych zawarł umowę ramową z Ekipą i firmą Koral w zakresie produkcji napojów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach Umowy ramowej, dostawy napojów na rzecz i pod marką Kontrahenta będą odbywały się na podstawie uzgadnianych receptur i specyfikacji produktów. Każdorazową podstawą do realizacji Umowy będą dokonywane odrębne zamówienia kierowane przez Kontrahenta do Spółki i akceptowane przez Spółkę – czytamy w komunikacie giełdowym Krynica Vitamin S.A.

Spółka szacuje, że wartość pierwszego zamówienia wynosić będzie 7 mln zł. Reakcje wielu internautów na nowy pomysł wskazują na przesycenie polskiego rynku produktami Ekipy. Pojawiają się jednak opinie, że i tym razem sklepy będą oblężone przez fanów Friza.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij