Kampania Poznaj Polskę realizowana przez portal Travelist z nagrodą PR Wings

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kampania Poznaj Polskę realizowana przez portal Travelist z nagrodą PR Wings

Portal rezerwacyjny Travelist.pl otrzymał nagrodę PR Wings za realizowaną w tym roku ogólnopolską kampanię pn. „Poznaj Polskę”. Materiały przygotowane przez redakcję portalu, które promują polskie miasta i regiony, zostały obejrzane już ponad milion razy.

Tegoroczna kampania Travelist zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii Komunikacja w Social Media i Influencer Marketing konkursu PR Wings, który wyłania i nagradza najbardziej efektywne, kreatywne i innowacyjne projekty z zakresu szeroko rozumianej komunikacji i PR. Plebiscyt ma także promować profesjonalne i etyczne praktyki w zakresie public relations oraz komunikacji. Jurorzy PR Wings docenili założenia akcji Travelist – wysoki poziom realizacji, pokazanie dostępności bazy noclegowej i lokalnych atrakcji oraz silne wsparcie dla działań promocyjnych hoteli i samorządów, które wciąż odczuwają skutki kryzysu z 2020 roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Ta nagroda to dla nas nie tylko duże wyróżnienie, ale i dowód na to, że wdrożony model kampanii – angażujący samorządy i lokalne organizacje do bezpośredniej współpracy – był dobrą decyzją. Dzięki wsparciu i wiedzy bezpośrednio od „lokalsów” zaplanowaliśmy spędzenie trzech intensywnych dni w najciekawszych miejscach w Polsce. Każde z nich poznaliśmy od podszewki, a całą zdobytą wiedzę przekazaliśmy naszym widzom. Początkowo planowaliśmy dziesięć odcinków, ale zainteresowanie akcją okazało się tak duże, że przedłużyliśmy serię „Poznaj Polskę” o kolejne miasta – mówi Oliwia Kiermasz, head of brand & communications w Travelist.

W ramach kampanii „Poznaj Polskę” redakcja Magazynu Travelist od czerwca odwiedziła m.in. Gdańsk, Kołobrzeg, Świnoujście, Mazury, Mierzeję Helską, Zakopane, Kraków, Karpacz, Wrocław i Toruń, relacjonując swoje wizyty i spotkania z interesującymi osobami w ramach multichannelowej kampanii internetowej. Zespołowi na trasie towarzyszy para influencerów – Paulina i Tomasz Torres, którzy wcielają się w rolę przewodników – oraz profesjonalni fotografowie i operatorzy drona. Rezultatem pracy „w terenie” są udostępniane w serwisie YouTube tematyczne vlogi, poświęcone każdemu z odwiedzonych miejsc.

Oprócz materiałów wideo redakcja portalu bezpłatnie udostępnia podróżnym także mobilne przewodniki, rozbudowane artykuły inspiracyjne, fotografie plenerowe oraz rekomendacje hoteli i miejsc noclegowych. Travelist postanowił też bezpłatnie przekazać profesjonalne zdjęcia do wykorzystania przez samorządy i hotele w realizacji własnych działań promocyjnych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij