Wydawca „Call of Duty: Vanguard” stworzył ścianę z głowami zombie

Wydawca „Call of Duty: Vanguard” stworzył ścianę z głowami zombie

Z okazji Halloween przedsiębiorstwo Activision postawiło na nietypową promocję swojego produktu. Londyńska ulica zamieniła się w miejsce strachu.

„Call of Duty" nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi gier – pierwsza strzelanka z tej serii o tematyce wojennej pojawiła się w 2003 roku i od razu podbiła serca fanów gatunku. Nic dziwnego, że nowa część „Call of Duty: Vanguard”, która będzie mieć swoją premierę 5 listopada, już od jakiegoś czasu elektryzuje rynek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja nowej gry rozgrywa się w 1944 roku w Stalingradzie, gdzie masowe groby żołnierzy zaczynają się poruszać... a później wychodzą z nich zmarli. Aby podkręcić atmosferę oczekiwania na nową grę i przypomnieć o dacie premiery, która akurat odbywa się w listopadzie, postanowiono na nietypowy rodzaj promocji – jedna z ulic Londynu zamieniła się w aleję wypełnioną głowami zombie. Realistyczne rekwizyty straszyły przechodniów, którzy z pewnością nie spodziewali się spotkać po drodze takiej atrakcji.

Reakcja ludzi? Sami się przekonajcie oglądając nagranie.

PS

Widzowie lubią odczuwać strach przed ekranami, ale czy te same emocje powinny być przenoszone do prawdziwego świata? Netflix postanowił się o tym przekonać, tworząc nietypową kampanię na ulicach Mediolanu.

PS 2

Parkowanie równoległe, pojawienie się pieszego na drodze czy przejazd przez skomplikowane skrzyżowanie – to sytuacje drogowe, które w niejednym kierowcy budzą lęk. Volkswagen przygotował kampanię, która obrazuje powszechne obawy drogowe w formie plakatów z horrorów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij