Użytkownicy OLX z dostępem do Paczkomatów InPost

Użytkownicy OLX z dostępem do Paczkomatów InPost

OLX i InPost nawiązały strategiczne partnerstwo w zakresie logistyki przesyłek dostępnych dla użytkowników serwisu ogłoszeniowego OLX. Umowa została podpisana na okres 5 lat.

 – To kolejna bardzo ważna, strategiczna umowa InPost. Współpracujemy praktycznie ze wszystkimi platformami sprzedażowymi działającymi w Polsce. Zakładamy, że już w pierwszym roku współpracy zanotujemy istotne wolumeny kierowane do Paczkomatów InPost – bo dostawy do naszych Paczkomatów są najczęściej wybieraną formą dostawy przez klientów e-commerce w Polsce – powiedział Rafał Brzoska, prezes InPost.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

InPost podkreśla, że jest gotowy na obsługę zwiększonego ruchu. W ubiegłych latach firma zrealizowała program inwestycyjny, dzięki któremu na terenie całego kraju powstało ponad 16 tys. Paczkomatów.

– Wciąż jednak mamy jeszcze przestrzeń dla kolejnych tego typu umów i strategicznych partnerstw – dodaje Rafał Brzoska.

– Usługa Przesyłek OLX cieszy się coraz większą popularnością. Opcja ta dostępna jest już w ponad połowie czyli niemal 13 mln ogłoszeń obecnych na naszej platformie. Cieszymy się na partnerstwo z InPost. To kolejny krok w realizacji naszego celu, którym jest dostarczanie użytkownikom komfortowych rozwiązań – powiedział Michał Malewski, general manager OLX.

PS
InPost deklaruje, że Paczkomaty to jedna z  najbardziej ekologicznych form dostawy. Wśród rozwiązań InPostu mających na celu minimalizowanie śladu węglowego pojawiły się też opakowania wielokrotnego użytku, Elektro Zwroty czy stacje ładowania samochodów elektrycznych.

PS 2
W promocję usługi InPost zaangażowali się aktorzy i gwiazdy YouTube, prowadząc na platformie rozrywkowy kanał „Masz przesyłkę!”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij