eSky.pl: City breaki i wellbeing to coraz popularniejsze trendy w turystyce (podcast)

eSky.pl: City breaki i wellbeing to coraz popularniejsze trendy w turystyce (podcast)

eSky.pl to platforma do organizacji tanich lotów, city breaków i wakacji. W najnowszym odcinku NowyMarketing Podcast rozmawiamy z Ingą Wawrzyniak-Gacek i Katarzyną Hauton o tym, jak zmieniły się potrzeby i oczekiwania klientów.

Trudna koniunktura zmieniła przyzwyczajenia i oczekiwania polskich turystów. Wpłynęła ona na to, które destynacje wybierają czy jaką formę turystyki preferują. Okazuje się, że rośnie popularność Azji Południowo-Wschodniej, ale również... Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ponadto coraz częstszym trendem są tzw. city breaki i wellbeing.

- Bardzo długo trendem, który zresztą nadal istnieje, było kolekcjonowanie europejskich stolic. To był taki trochę citybreak, ale od konkretnego, tj. swojego miasta. Wszystko po to, aby zobaczyć jak to jest gdzieś indziej. Teraz coraz częstszym kierunkiem są nieoczywiste miejsca, gdzieś poza miejskimi aglomeracjami. Np. rośnie popularność włoskiej gminy Bari – mówi Inga Wawrzyniak-Gacek.

Jak zmienia się podejście polskich turystów, czego wymagają i jak to wszystko adresuje eSky.pl? Sprawdź najnowszy odcinek NowyMarketing Podcast.

Sprawdź też pozostałe odcinki NowyMarketing Podcast:

Materiał reklamowy stworzony na zlecenie eSky.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij