Krzysztof Ibisz wylądował na Planecie Warka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Krzysztof Ibisz wylądował na Planecie Warka

Na Planecie Warka wszyscy mają energię, by uprawiać sporty, grać w gry, czy po prostu wspólnie cieszyć się życiem. To miejsce, gdzie panuje absolutny luz. Przekonał się o tym także Krzysztof Ibisz, który właśnie dołączył do ekipy Planety Warka.

W pierwszym z serii spotów promuje nowy produkt – rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady i naturalnej kofeiny, czyli Warka 0.0% Energy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każdemu z nas potrzebna jest czasem choć chwila wytchnienia w towarzystwie znajomych, bo to z nimi czujemy się swobodnie i możemy uwolnić skorą do zabawy stronę naszej natury. Impuls do tego daje również tegoroczna nowość Warka 0.0% Energy, która udowadnia, że aby miło spędzić czas nie trzeba wiele – wystarczy zgrana ekipa. W tym sezonie Planetę Warka odwiedził Krzysztof Ibisz, potwierdzając tym samym, że na Planecie swoją skorą do zabawy stronę natury może uwolnić absolutnie każdy.

W pierwszym z serii tegorocznych spotów Warki Krzysztof Ibisz towarzyszy mieszkańcom Planety Warka w sytuacjach wymagających sporej energii – podczas jazdy na rowerze, grania w gry wideo czy na spotkaniu ze znajomymi aż do białego rana. W zaskakujący, humorystyczny, a czasem nawet absurdalny sposób pokazuje, jak wyluzować na Planecie Warka.

Warka 0.0% Energy to rewolucyjny produkt stworzony w odpowiedzi na wzrost kategorii napojów energetycznych, zwłaszcza w grupie młodych dorosłych. Stanowi połączenie piwa 0.0%, lemoniady i napoju energetyzującego. W sprzedaży są: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. W sieci sklepów Żabka dostępny jest również smak Limonka i Mięta, a w sieci Biedronka – Fantasy Fruits.

– W tym roku na Planecie Warka wylądował Krzysztof Ibisz – mówi Marcin Drożyński, Senior Brand Manager Warki. – Prezenter, znany ze swojego nienagannego stylu, w naszych spotach pokazuje się nagle w hawajskiej koszuli i szortach, dając potwierdzenie tego, że na Planecie wyluzować może każdy. Ten element humoru, będzie wyróżniał naszą komunikację w tym roku – dodaje Drożyński.

Spot emitowany będzie w stacjach ogólnopolskich oraz kanałach tematycznych. Strategię komunikacji dla marki Warka tworzy 2012 Agency. Spot wyreżyserował Tadeusz Śliwa, a wyprodukował dom produkcyjny Opus. Działania w kanale digital i mediach społecznościowych prowadzi TWIN. Media planuje i kupuje dom mediowy Starcom. Wsparcie PR zapewnia agencja HOPE.

PS Krzysztof Ibisz reklamuje pastę do zębów w przebojowym klipie

Znany prezenter telewizyjny nie raz był bohaterem memów, w których podkreślano jego nieskazitelny wygląd i żartowano, że ten z biegiem lat wręcz młodnieje. Ibisz wystąpił w reklamie, w której nie tylko użycza swojego wizerunku, ale też śpiewa i tańczy. Spot stał się viralem.

PS 2 NowyMarketing Podcast: Agata Patoła (Feeders Agency) i Jacek Stefanowicz (KERRIS): Cringe staje się normą społeczną

Cringe na dobre rozgościł się w popkulturze – nie tylko widzimy go serialach i paradokumentach, ale także w reklamie. Jednak czy taki żenujący humor może być skuteczny w kontekście sprzedażowym? Do kogo są skierowane kampanie oparte na cringe'u? Jak powstały cringe'owe reklamy z udziałem Krzysztofa Ibisza i Jacka Stachurskiego?

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij