Jak radzić sobie w zagranicznej restauracji? Rozmówki Kulinarne PizzaPortal.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jak radzić sobie w zagranicznej restauracji? Rozmówki Kulinarne PizzaPortal.pl

Wakacje rozpoczęły się już na dobre i jeśli masz w swoich planach wyjazd zagraniczny warto zapoznać się bliżej z kulturą danego kraju oraz językiem, za pomocą którego będziesz mógł się swobodnie porozumieć.

Serwis PizzaPortal.pl w sposób nietypowy postanowił pobawić się tym tematem tworząc kulinarne rozmówki, w których możesz znaleźć również zabawne podpowiedzi, jak z humorem zareagować na różne zaskakujące sytuacje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Problematyczna próba porozumienia się z kelnerem, zamówienie zagadkowo brzmiącego i wyglądającego dania czy kłopoty z rachunkiem to tylko wybrane problemy, które mogą nas spotkać w restauracji podczas wizyty za granicą.

PizzaPortal.pl przybywa ze wsparciem!

Nawet zwykła wizyta w zagranicznej restauracji czy sklepie może okazać się sporym wyzwaniem. W odpowiedzi na to zagadnienie PizzaPortal.pl, największa platforma umożliwiająca zamawianie jedzenia online, przygotowała niezbędnik każdego podróżnika, mianowicie „Rozmówki Kulinarne PizzaPortal.pl”. Biorąc pod uwagę fakt, że nie wszędzie będziemy w stanie porozumieć się po angielsku, serwis przygotował również rozmówki dostępne w innych językach, mianowicie: francuskim, hiszpańskim i niemieckim, będących w czołówce najpopularniejszych języków świata. Takie podręczne mini słowniki mogą przydać się w podróży nie tylko po Europie, ale również w innych krajach, w których możemy porozumieć się we wspomnianych powyżej językach. Warto zaopatrzyć się w taki awaryjny zestaw rozmówek kulinarnych, które mogą okazać się bardzo dobrym wsparciem w różnych nietypowych sytuacjach podczas wizyty za granicą.

Rozmówki są dostępne w wersji offline, w placówkach Empik School i Almatur oraz w dystrybucji pocztowej razem z legitymacjami studenckimi ISIC.

Ciekawym i praktycznym dodatkiem są również krótkie komiksy obrazujące najbardziej typowe życiowe sytuacje wraz z tłumaczeniami specyficznych wyrażeń niezbędnych do porozumienia się w danym momencie. Rozmówki są dostępne także online na stronie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij