Magdalena Hayder w zespole Procontent Communication

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Magdalena Hayder w zespole Procontent Communication

Do zespołu Procontent Communication dołączyła Magdalena Hayder, która posiada wieloletnie doświadczenie w pracy PR-owca. W agencji Procontent Communication objęła stanowisko konsultanta i zajmie się koordynacją projektów dla firm z sektora budowlanego i automotive.

Magdalena Hayder posiada ponad 16-letnie doświadczenie w pracy w mediach i agencjach PR. Specjalizuje się w działaniach z zakresu Brand PR oraz media relations. Ma doświadczenie w kreowaniu i organizowaniu działań promocyjnych w mediach elektronicznych, w Internecie i social media. Organizowała również konferencje i wydarzenia specjalne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ostatnich latach Magda zajmowała się realizacją działań PR dla francuskiego koncernu Louis Vuitton Moët Hennessy (LVMH), w tym w tym dla marek: Moët & Chandon, Veuve Clicquot Ponsardin,  oraz Belvedere Vodka, a także Żywiec Zdrój, Komandor, . W agencji Public Relations ComPress S.A. opracowywała strategie PR i realizowała projekty dla tak znanych marek jak: Jack Daniel’s Tennessee Whiskey (Brown Forman), 4F i Centrum Praw Kobiet. Posiada również wieloletnie doświadczenie dziennikarskie. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij