Gra mobilna kolejną inwestycją Roberta Lewandowskiego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gra mobilna kolejną inwestycją Roberta Lewandowskiego

Nasz najlepszy napastnik postanowił zbliżyć się do swoich fanów i w nawiązaniu do tegorocznego turnieju stworzył mobilną grę zręcznościową – Lewandowski Euro Star 2016.

Robert Lewandowski to pierwszy polski piłkarz, który zdecydował się na stworzenie gry sygnowanej swoim nazwiskiem. To projekt o zasięgu międzynarodowym, skierowany do fanów z całego świata.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gra mobilna, która powstała z inicjatywy Roberta Lewandowskiego, to pierwszy tego typu projekt polskiego piłkarza. Na uwagę zasługuje fakt, że tworzenie gier z własnymi wizerunkami to domena piłkarzy najwyższego światowego poziomu – w tej grupie znajdują się już m.in. Cristiano Ronaldo, Leo Messi czy wcześniej Ronaldinho. Dołączając do tego grona, kapitan reprezentacji Polski pozwala swoim fanom jeszcze silniej przeżywać emocje związane z mistrzostwami Europy oraz być w kontakcie ze swoim idolem w nadchodzącym sezonie.

Lewandowski Euro Star 2016 to prosta gra zręcznościowa, której celem jest jak najdłuższe utrzymanie podbijanej piłki w powietrzu tak, by nie upadła ona na murawę. Żonglując piłką w powietrzu, grający zdobywa punkty, które później może wymienić na nowe stroje, piłki czy buty głównego bohatera. Gra nie znudzi się zbyt szybko, ponieważ z czasem Robert uczy się nowych, coraz bardziej wymyślnych trików, za które można zdobyć większą liczbę punktów.

Gra stworzona przez polską firmę Fuero Games dostępna jest za darmo na smartfonach i tabletach z systemem Android i iOS. Lewandowski Euro Star 2016 zostało stworzone w 15 różnych językach, co oznacza, że twórcy skierowali grę  do fanów piłkarza z całego świata. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij