Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Instagram pracuje nad swoim własnym komunikatorem – Threads

Instagram pracuje nad swoim własnym komunikatorem – Threads
Czyżby na rynek miał wejść nowy komunikator, stanowiący konkurencję dla Messengera oraz WhatsAppa? Technologiczny portal The Verge donosi, że Instagram aktualnie prowadzi prace nad nową aplikacją o nazwie Threads.
O autorze
1 min czytania 2019-08-28

Mówi się, że rynek social mediów jest już przesycony, lecz najwyraźniej innego zdania są twórcy Facebooka, do którego należy Instagram, bowiem ten drugi serwis być może już wkrótce wprowadzi swoją nową aplikację. Do takich informacji dotarł technologiczny portal The Verge, który donosi też, że nowa platforma Instagrama jest obecnie testowana wewnątrz firmy. 

Threads, bo taką nazwę nosiłaby aplikacja, umożliwiałaby wymienianie wiadomości oraz innych plików między użytkownikami Instagrama. Z założenia byłby to swego rodzaju komunikator, który służyłby do prowadzenia rozmów z osobami znajdującymi się w zakładce „Bliscy znajomi” w portalu. 

Jak informuje The Verge, za pomocą Threads moglibyśmy nie tylko wysyłać wiadomości, ale też dzielić się obecną lokalizacją, aktualną prędkości przemieszczania się, a nawet stanem naszej baterii w smartfonie. 

Przedstawiciele Instagrama do tej pory nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli doniesień na temat aplikacji Threads. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W lipcu br. pojawiły się informacje o nowej platformie społecznościowej firmy Google o nazwie Shoelace, która opiera się na lokalnych społecznościach i ma za zadanie łączyć ze sobą osoby na podstawie podobnych zainteresowań. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing