Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Podczas mszy w olsztyńskim kościele ksiądz przedstawi psa do adopcji

Podczas mszy w olsztyńskim kościele ksiądz przedstawi psa do adopcji
Tego jeszcze nie było – 16 lutego br. w pewnym olsztyńskim kościele ksiądz podczas mszy przedstawi wiernym bezpańskiego psa, który czeka na adopcję.
O autorze
1 min czytania 2020-01-15

Pomysłodawczynią akcji jest Monika Dąbrowska, autorka bloga „Bieg na sześć łap” i inicjatorka wielu ciekawych projektów, mających na celu zachęcenie społeczeństwa do adopcji psów ze schroniska. Teraz, po kilku miesiącach poszukiwań, udało jej się nawiązać współpracę z pewnym olsztyńskim kościołem, aby podczas mszy został zaprezentowany wiernym bezdomny pies do adopcji. 

Msza, podczas której odbędzie się prezentacja psiaka, odbędzie się 16 lutego br. o godzinie 11:30 w olsztyńskim kościele (dokładną nazwę i lokalizację Monika Dąbrowska przekazuje zainteresowanym w wiadomości prywatnej na Facebooku). Po zakończeniu mszy, przed kościołem zostaną też zaprezentowane inne bezpańskie psy. 

PS

Mimo rosnącej świadomości społecznej, w schroniskach wciąż przybywa bezdomnych zwierząt. Aby zwrócić uwagę na los porzuconych czworonogów Fundacja Azylu pod Psim Aniołem oraz Browar NOOK umieścili psy poszukujące domów na butelkach piwa.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS2

We wrześniu 2019 roku krakowska klubokawiarnia Forum Przestrzenie ruszyła z niezwykłą akcją, której celem było zachęcenie społeczeństwa do adopcji psów – na etykietach polskiej lemoniady pojawiły się wizerunki bezdomnych czworonogów.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS3

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Zamiast standardowego ogłoszenia line-upu, to psy zdradziły, jacy artyści wystąpią na zeszłorocznym festiwalu muzycznym Lollapalooza. A to wszystko w szczytnym celu. 

PS4

PetMe to aplikacja australijskiego schroniska PetRescue. Za pomocą sztucznej inteligencji dobiera psy do adopcji, na podstawie zdjęć czworonogów zamieszczonych na Instagramie.