Burger King przeprowadził eksperyment, w którym student i burger stają się ofiarami przemocy! Reakcję gości są szokujące!

Burger King przeprowadził eksperyment, w którym student i burger stają się ofiarami przemocy! Reakcję gości są szokujące!

Na pewno nie raz spotkaliście się z sytuacją, w której ktoś pada ofiarą przemocy ze strony rówieśników, czy to w szkole, czy na trzepaku. Prześladowanie jest problemem trudnym, ale istnieje proste rozwiązanie, dzięki któremu możesz komuś pomóc, reaguj!

Burger King opublikował wideo, które zawiera ciekawy eksperyment społeczny, w którym ludzie, owszem reagują, ale czy w słusznej sprawie? Zobaczcie!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

95% klientów BK zareagowało tylko wtedy, gdy ich Whopper przybył do stolika w średnim stanie. Czy tak powinny wyglądać społeczne reakcje? Nie bójmy się pomagać, reagujmy!

PS

Sieć fastfoodów BK jednak sama czasem lubi się pośmiać, ale ze smakiem! Podczas niemieckiej premiery filmu „To” widzowie zostali „wkręceni” przez Burger Kinga. W oczekiwaniu na napisy marka delikatnie wyśmiała McDonald’s!

PS2

W dzisiejszych czasach, kiedy nie rozstajemy się ze smartfonami, tworzenie nowych, silnych relacji jest trudniejsze niż nam się wydaje, nawet jeśli jesteśmy pośrodku setek tysięcy osób. Aby otworzyć się na nowe znajomości, potrzebujesz iskry i… czerwonego kubka!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij