Anja Rubik, Maffashion, Stuhr i Biedroń w kampanii #SEXEDPL - uczą nas seksualności

Anja Rubik, Maffashion, Stuhr i Biedroń w kampanii #SEXEDPL - uczą nas seksualności

Mimo, że w dzisiejszych czasach o seksie, miłości i bliskości mówi się zupełnie inaczej i więcej niż kiedyś, to okazuje się, że nadal nasza seksualność jest tematem tabu. Wstydzimy się o tym mówić. Wstydzimy się naszych ciał. W dużej mierze wynika to z braku wystarczającej edukacji seksualnej.

Od 28 października cała Polska zacznie rozmawiać o seksie. Anja Rubik została inicjatorką #SEXEDPL, akcji, w której chce, aby wszyscy zrozumieli, że „kobiety i mężczyźni są istotami seksualnymi. Że seks to odpowiedzialność za siebie i za drugą osobę”. #SEXEDPL będzie cyklem krótkich 60-sekundowych filmów, do których zaproszono znanych Polaków: Maffashion, Roberta Biedronia, Jerzego Stuhra, Dorotę Masłowską czy Magdalenę Cielecką.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W czasie trwania kampanii znani Polacy będą poruszać tematy takie, jak antykoncepcja, masturbacja, pierwszy raz, wizyta u ginekologa, regularne badania, czy pigułka „dzień po”. Celem całej akcji jest zwrócenie uwagi na potrzebę edukacji seksualnej.

 

Akcji patronuje grupa Dziewuchy Dziewuchom, a za kamerą stanęli bracia Michał i Piotrek Sobocińscy.

PS

To nie pierwsza kampania, która ma pomóc mówić o seksualności. Po premierze „Sztuki kochania”, filmu o Michalinie Wisłockiej, powstała kampania, która miała pomóc ośmielić ludzi do swobodnego rozmawiania o swojej seksualności oraz wyrażania swoich potrzeb w relacjach damsko-męskich. Poprzez serię filmów, w których znani artyści i ludzie mediów pokazują, jak ubrać niełatwe dla nas tematy w słowa, organizatorzy kampanii chcieli zachęcić do dialogu na temat intymności. Kampania jest ponadczasowa i kierowana do wszystkich par, niezależnie od wieku, czy płci.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij