Nigdy nie wiesz, kto jest po drugiej stronie... 1 na 6 profili w social mediach nie jest prawdziwy. Plakaty tej kampanii dają wiele do myślenia

Nigdy nie wiesz, kto jest po drugiej stronie... 1 na 6 profili w social mediach nie jest prawdziwy. Plakaty tej kampanii dają wiele do myślenia

W Internecie, tak jak w telewizji, nie wszystko jest prawdziwe. Dlatego Moviestar i agencja Y&R Mexico od dawna uświadamiają, że spotykanie się z kimś poznanym na portalach społecznościowych może skończyć się nieprzyjemnie.

Setki tysięcy osób dorosłych tworzy konta, na których podszywa się pod dzieci. Jest ich tak wiele, że giną one w gąszczu wszystkich profili w social mediach. Według raportów istnieje ponad 80 milionów fałszywych profili na portalach społecznościowych. Według danych, którymi posługują się twórcy plakatów, 1 na 6 profili w mediach społecznościowych jest fałszywy. A za niektórymi z nich kryją się prześladowcy, którzy chcą skorzystać z niewinności dziecka, które nie wie, kto jest po drugiej stronie ekranu, dlatego akcja ostrzega - chroń swoje dzieci.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

To nie pierwsza głośna współpraca Moviestar z Y&R. W ubiegłym roku przedstawili nam historię, która pokazuje, że nie wszystko jest tym, czym może nam się wydawać. To „Love Story” nie kończy się happy endem.

PS2

Lizaki, cukierki, czekolada i balon to rzeczy, dzięki którym przyciągniemy uwagę dzieci. Seria plakatów kampanii została umieszczona w newralgicznych miejscach, w których rodzicie przejeżdżają codziennie ze swoimi pociechami. Akcja ma na celu uświadomić rodziców, by zwracali uwagę dzieci na potencjalne zagrożenia.

Za akcje odpowiedzialni są JWT Indie oraz Cyber Crime Awareness Society.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij