Jysk stawia na employer branding – firma uruchomiła vloga na YouTubie

Jysk stawia na employer branding – firma uruchomiła vloga na YouTubie

Duńska sieć handlowa Jysk uruchomiła nowy vlog na swoim kanale na YouTubie. W serii odcinków pokazywane są ciekawostki z życia firmy, akcje społeczne oraz inicjatywy pracowników.

Jysk doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest employer branding. Przykładem tego jest nowy vlog firmy na YouTubie, który ma za zadanie zaprezentować duńską markę jak najszerszemu gronu odbiorców. Ciekawostki oraz fakty na temat firmy, akcje społeczne czy inicjatywy pracowników zaprezentowane są w poszczególnych materiałach w świeży i interesujący sposób.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każdy z vlogów prowadzi inny pracownik polskiego oddziału. W najnowszym filmie wystąpił  Piotr Padalak, dyrektor generalny Jysk Polska, który opowiadał m.in. o tym, dlaczego zdecydowano, że siedziba główna firmy będzie w Gdańsku.

Z kolei w pierwszym odcinku wystąpiła Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor komunikacji i PR, która opowiadała o spotkaniu z kierownikami sklepów i przedstawiła kilka najważniejszych liczb w firmie Jysk.

PS

Jakie najciekawsze akcje przeprowadziła w 2018 roku marka JYSK? Które kanały komunikacji marketingowej były dla niej najważniejsze? Jaki budżet przeznacza na działania online? Jak zmieni się to w 2019 roku?

PS2

Internet jest nieograniczonym źródłem wiedzy o otaczającym nas świecie, ale i narzędziem komunikacji dla osób prywatnych i firm, czy wszelkiego rodzaju instytucji. Wykorzystując możliwości, jakie stwarza Internet, firma może realizować zadania z zakresu Employer Brandingu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij