Netflix promuje serial „Nasza planeta” muralem przykrytym plastikowymi butelkami

Netflix promuje serial „Nasza planeta” muralem przykrytym plastikowymi butelkami

W ramach promocji nowego serialu Netfliksa „Nasza planeta” w Warszawie pojawił się specjalny mural, jednak został on przykryty plastikowymi butelkami. Ma to na celu zwrócenie uwagi na na rosnący problem zanieczyszczania Ziemi odpadami.

W piątek 5 kwietnia na platformie Netflix miał swoją premierę nowy serial zatytułowany „Nasza planeta”. Zwraca on uwagę m.in. na to, w jaki sposób zmiany klimatyczne wpływają na życie na Ziemi i niszczą naturalne piękno naszej przyrody.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach promocji nowej produkcji, w Warszawie na skrzyżowaniu ulic Brackiej i Kruczej pojawił się mural, który jednak został… przysłonięty. I to nie byle czym, bo plastikowymi butelkami. W ten sposób zwrócono uwagę na problem rosnącego przeładowywania naszej planety odpadami.

Za przygotowanie kreacji odpowiada Good Looking Studio.

zdjęcia: instagram.com/naekranie_pl

PS

Tutaj znajdziecie inne ciekawe przykłady wykorzystania murali.

PS2

W 2018 roku Netflix został partnerem Marszu Równości i Poznań Pride Week. Na jednej z kamienic w centrum miasta powstał tęczowy mural z bohaterką serialu "Orange Is the New Black".

PS3

W celu promocji nowego sezonu serialu „Orange is the new black”, Netflix stworzył spot z udziałem Magdy Gessler, oceniającej więzienną kuchnię jednej z bohaterek filmu.

PS4

Netflix kolejny raz zaskoczył promocją jednego ze swoich seriali w Polsce. W krótkim wideo aktorzy znani z serialu „Sex Education” próbują poprawnie wymówić słowa takie jak siusiak czy jaja i odgadnąć ich znaczenie.

PS5

W spocie promującym stand-up Ellen DeGeneres, Netflix wykorzystał wątek wizualizacji, odnosząc się tym samym do filmu Łukasza Jakóbiaka, który zwizualizował sobie występ u słynnej komiczki.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij