Mam Startup rusza z serią inspirujących wywiadów przeprowadzonych podczas Infoshare 2019 – w pierwszym odcinku Michał Sadowski z Brand24

Mam Startup rusza z serią inspirujących wywiadów przeprowadzonych podczas Infoshare 2019 – w pierwszym odcinku Michał Sadowski z Brand24

W dniach 8-9 maja br. w Gdańsku odbyła się 13. edycja konferencji Infoshare. W studiu Mam Startup w strefie PKO Banku Polskiego przeprowadzone zostały wywiady z twórcami innowacyjnych spółek technologicznych. Na pierwszy rzut przedstawiamy rozmowę z Michałem Sadowskim z Brand24.

Tegoroczna, 13. już edycja konferencji Infoshare, podczas której eksperci z całego świata omawiali zagadnienia dotyczące innowacji w biznesie i zarządzaniu, sztucznej inteligencji oraz przyszłości światowego rynku technologicznego, dobiegła końca. Na potrzeby wydarzenia portal Mam Startup wraz ze swoim partnerem PKO Bankiem Polskim, stworzył specjalną strefę, w której przeprowadzone zostały wywiady z twórcami innowacyjnych spółek technologicznych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przedstawiamy pierwszy odcinek z serii, w którym Bartosz Filip Malinowski rozmawia z Michałem Sadowskim z Brand24 o tym, co jest mocną stroną jego firmy, co z perspektywy czasu mógłby zrobić lepiej, kim są jego najciekawsi klienci oraz dlaczego warto kłaść naprawdę duży nacisk na obsługę klienta.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij