Dziennikarz Tomasz Sekielski ponownie wywołał burzę – tym razem za sprzedaż koszulek „Tylko nie mów nikomu”

Dziennikarz Tomasz Sekielski ponownie wywołał burzę – tym razem za sprzedaż koszulek „Tylko nie mów nikomu”

Tomasz Sekielski to twórca głośnego filmu „Tylko nie mów nikomu” traktującego o pedofilii w polskich kościołach. Teraz na jego profilu na Facebooku pojawiła się informacja o sprzedaży koszulek z motywem produkcji. Wielu internautom się to nie spodobało.

zdjęcie: facebook.com/Sekielski

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Tylko nie mów nikomu” to niewątpliwie najgłośniejsza produkcja roku. Film wywołał burzę za sprawą zobrazowania skali pedofilii w polskich kościołach. Otworzył on oczy wielu osobom, które nie widziały, bądź nie chciały widzieć tego problemu.

Reżyserem dokumentu jest Tomasz Sekielski, dziennikarz, który w całości sfinansował swój film dzięki zbiórce pieniędzy w internecie. Od momentu premiery produkcji nazwisko autora nie schodzi z nagłówków, lecz od 29 maja z nieco innego powodu – Sekielski bowiem na swoim facebookowym profilu zamieścił informację o sprzedaży koszulek z plakatem filmu „Tylko nie mów nikomu” i, jak zaznaczył, nie jest to projekt komercyjny.

Mimo wszystko, wielu internautom nie spodobał się nowy projekt Tomasza Sekielskiego. Wiele osób zarzuciło reżyserowi „robienie biznesu na pedofilii” i zarabianie pieniędzy na krzywdzie innych. Natomiast niektórzy użytkownicy nieco inaczej odebrali sprzedaż koszulek – ich zdaniem zakup jednej z nich byłby „znakiem protestu tego, co dzieje się w kościołach”.

PS

Dom mody Gucci został oskarżony o obrazę uczuć religijnych przez nowojorską organizację Sikh Coalition – chodzi o sprzedaż turbanów, które dla wyznawców sikhizmu są świętym przedmiotem.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij