Instagram pracuje nad swoim własnym komunikatorem – Threads

Instagram pracuje nad swoim własnym komunikatorem – Threads

Czyżby na rynek miał wejść nowy komunikator, stanowiący konkurencję dla Messengera oraz WhatsAppa? Technologiczny portal The Verge donosi, że Instagram aktualnie prowadzi prace nad nową aplikacją o nazwie Threads.

Mówi się, że rynek social mediów jest już przesycony, lecz najwyraźniej innego zdania są twórcy Facebooka, do którego należy Instagram, bowiem ten drugi serwis być może już wkrótce wprowadzi swoją nową aplikację. Do takich informacji dotarł technologiczny portal The Verge, który donosi też, że nowa platforma Instagrama jest obecnie testowana wewnątrz firmy. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Threads, bo taką nazwę nosiłaby aplikacja, umożliwiałaby wymienianie wiadomości oraz innych plików między użytkownikami Instagrama. Z założenia byłby to swego rodzaju komunikator, który służyłby do prowadzenia rozmów z osobami znajdującymi się w zakładce „Bliscy znajomi” w portalu. 

Jak informuje The Verge, za pomocą Threads moglibyśmy nie tylko wysyłać wiadomości, ale też dzielić się obecną lokalizacją, aktualną prędkości przemieszczania się, a nawet stanem naszej baterii w smartfonie. 

Przedstawiciele Instagrama do tej pory nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli doniesień na temat aplikacji Threads. 

W lipcu br. pojawiły się informacje o nowej platformie społecznościowej firmy Google o nazwie Shoelace, która opiera się na lokalnych społecznościach i ma za zadanie łączyć ze sobą osoby na podstawie podobnych zainteresowań. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij