Maja Ostaszewska, Margaret, Czesław Mozil oraz Michał Piróg wspierają akcję #JestemPrzeciwHomofobii

Maja Ostaszewska, Margaret, Czesław Mozil oraz Michał Piróg wspierają akcję #JestemPrzeciwHomofobii

Kampania Przeciw Homofobii zainicjowała niedawno nową akcję pod hasłem #JestemPrzeciwHomofobii, która ma na celu okazanie wsparcia społeczności LGBT. Inicjatywę wsparły znane osobistości, takie jak m.in. Margaret, Czesław Mozil czy Julia Kamińska.

Akcja społeczna #JestemPrzeciwHomofobii, zainicjowana przez stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii, ma na celu okazanie wsparcia społeczności LGBT+ w związku z ostatnimi tygodniami, które były dla niej niezwykle trudne. Za sprawą kampanii wyborczej osoby LGBT stały się bowiem obiektem ataków ze strony polskich władz. Nowa akcja organizacji to głos wsparcia, który aby być słyszalny, musi być masowy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcję, jeszcze przed pierwszą turą wyborów, wsparły m.in. wokalistki Małgorzata Ostrowska i Mery Spolsky, Patryk Chilewicz z Vogule Poland oraz Tomasz Lipa Lipnicki – wokalista zespołu Illusion, a obecnie Lipali. Ubrane w koszulki KPH gwiazdy wrzuciły do sieci filmiki i zdjęcia ze słowami wsparcia skierowanymi do osób LGBT.

W niedzielę I tury wyborów dołączyli do nich: Lara Gessler, Magdalena Wójcik i Piotr Grabarczyk, którzy do lokali wyborczych udali się ubrani w koszulki z napisem #JestemPrzeciwHomofobii.

Co istotne, grono znanych osób, które wspierają akcję społeczną KPH stale rośnie. W ostatnim czasie do inicjatywy dołączyli: Maja Ostaszewska, Katarzyna Dąbrowska i Katarzyna Sawczuk, a także Czesław Mozil z żoną. Zdjęcie na Instagramie zamieściła również Margaret i Michał Piróg oraz znany ulubieniec telemaniaków, Mariusz Kozak, a wideo nagrała Julia Kamińska. 

W ramach inicjatywy Kampania Przeciw Homofobii uruchomiła sprzedaż koszulek #JestemPrzeciwHomofobii. Koszt jednego t-shirtu to 59 zł z czego 34 zł zasili budżet organizacji, zaś 25 zł to koszty produkcji. Koszulki można dostać na tej stronie.

PS

Kampania Przeciw Homofobii zaprezentowała nowy, nagrany w zaledwie 4 dni spot, który powstał w odpowiedzi na homofobiczną wypowiedź Andrzeja Dudy na temat osób LGBT+. Film szybko stał się viralem.

PS2

Krzysztof Gonciarz nagrał film zatytułowany „Szanowny Panie Prezydencie”, w którym poruszył temat mowy nienawiści wobec społeczności LGBT+. Podczas wideo wyświetlane były reklamy z kampanii wyborczej Andrzeja Dudy – cały dochód z nich youtuber przekaże na konto organizacji Miłość Nie Wyklucza.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij