Visit Netherlands w nowej kampanii promuje Holandię barwnymi kwiatami

Visit Netherlands w nowej kampanii promuje Holandię barwnymi kwiatami

Organizacja Visit Netherlands zaprezentowała nowy spot promujący Holandię. Cała narracja reklamy oparta jest o jeden z atrybutów tego kraju – czyli barwne kwiaty.

„This film won't show what Dutch flowers are really like” – brzmi tytuł nowej kampanii promującej Holandię, zainicjowanej przez organizację Visit Netherlands. W spocie stworzonym w jej ramach widzimy przepiękne ujęcia, pełne barwnych tulipanów i innych kwiatów, które nierozłącznie kojarzą się z tym europejskim krajem. 

Głównym przesłaniem reklamy jest to, że choć przybliża nam ona główne atrakcje Holandii, to tak naprawdę, aby je docenić i odkryć, trzeba fizycznie odwiedzić ten kraj – zdalnie nie da się tego zrobić ;).

PS

„Wieczór na mieście, czy wieczór na pomoście?”. Województwo podlaskie ruszyło z nową kampanią, w której odkrywa niezwykłość rzeczy zwykłych i przypomina, że upragnione „nieznane” często jest bliżej niż myśleliśmy.

PS2

Organizacja Tourism New Zealand ruszyła niedawno z nową, nietypową kampanią, w ramach której zachęca internautów z całego świata do wirtualnego zwiedzania kraju za pomocą przygodowej gry.

PS3

Trzy popularne aktorki – Gwyneth Paltrow, Kate Hudson i Zoe Saldana – wystąpiły w najnowszej kampanii organizacji turystycznej Dubai Tourism. Spot, przypominający krótkometrażowy hollywoodzki film, promuje największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij