Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Czy twoja firma bierze odpowiedzialność za przyszłość? [WEŹ UDZIAŁ W BADANIU]

Czy twoja firma bierze odpowiedzialność za przyszłość? [WEŹ UDZIAŁ W BADANIU]
Rusza badanie społecznej odpowiedzialności polskich firm. Zostań jego częścią – wypełnij ankietę i pokaż, jak twoja firma wpływa na to, co ją otacza. Wyniki badania zostaną zaprezentowane w raporcie „Odpowiedzialni za przyszłość" już w październiku br.
O autorze
1 min czytania 2024-05-21

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, zarządzasz firmą lub odpowiadasz w niej za obszar społecznej odpowiedzialności biznesu, możesz wziąć udział w badaniu – wystarczy, że wypełnisz ankietę.

Co sprawdzi badanie?

W 2024 roku ukaże się druga edycja raportu „Odpowiedzialni za przyszłość”. Będzie ona wzbogacona o dodatkowe sekcje tematyczne, pokazujące stosunek do odpowiedzialności biznesu za przyszłość i edukację z perspektywy startupów, biznesów zarządzanych przez kobiety oraz uczelni wyższych, kształcących na kierunkach biznesowych, szczególnie w zakresie ESG i zrównoważonego rozwoju.

Na raport będzie składać się część prezentująca wyniki badania z komentarzami ekspertów, case study pokazujące dobre praktyki z rynku oraz wywiady z liderami biznesu, edukacji i samorządu. Raport pokaże aktualny stosunek biznesu do edukacji i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Badanie i raport zakładają, że niezależnie od tego, czy do określenia działań społecznych biznesu używamy pojęcia CSR, ESG czy zrównoważony rozwój, to ich istota jest taka sama. Chodzi o pozytywne, odpowiedzialne oddziaływanie na to, co wokół nas, ale też dbanie o to, co dopiero przed nami.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Poprzednie edycje

Pierwsza edycja raportu ukazała się w 2023 roku. Zaprezentowano w nim wyniki badania sprawdzającego stosunek firm z aglomeracji wrocławskiej do działań związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz postrzeganie przez nie edukacji na poziomie podstawowym i ponadpodstawowym. Premiera raportu miała miejsce na II Konferencji „Liczymy się dla edukacji”. Nie zabrakło w nim również dobrych praktyk CSR i ESG z wrocławskiego środowiska biznesowego case study takich firm jak BNP Paribas, Viessmann, Credit Agricole, MPWiK Wrocław, Softserve czy Capgemini.

Raport o postrzeganiu społecznej odpowiedzialności biznesu w dobie ESG oraz roli edukacji w rozwoju przedsiębiorczości i dobrej jakości życia każdego z nas opracowany jest przez Wrocławski Park Technologiczny, Fundację Pro Mathematica i Insight.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing jest patronem medialnym raportu.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS #NMInisights: Biznes w równowadze – jak przyspieszyć transformację ESG w polskich firmach? [RAPORT]

Zgodnie z raportem „Biznes w równowadze: Jak przyspieszyć transformację ESG?” przeprowadzonym przez Ayming Polska, tylko 65% polskich firm jest gotowych inwestować w działania związane ze zrównoważonym rozwojem. Największym wyzwaniem dla firm pozostaje pozyskanie finansowania na inwestycje zrównoważone.