Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Trendbook dotyczący design systemów w Polsce [WEŹ UDZIAŁ W BADANIU]

Trendbook dotyczący design systemów w Polsce [WEŹ UDZIAŁ W BADANIU]
Trwają prace nad przekrojową publikacją firmy Autentika na temat stanu design systemów w Polsce. Twórcy zapraszają do opowiedzenia swoich historii przez firmy, które mają doświadczenie w tym zakresie. Weź udział w projekcie.
O autorze
1 min czytania 2024-06-06

Przedstawiciele firm proszeni są o opowiedzenie o swoich doświadczeniach związanych z pracą nad design systemami (systemami projektowymi). Efektem rozmów będzie publikacja na temat design systemów w Polsce, wypełniona najlepszymi praktykami, inspirującymi case studies i ciekawymi perspektywami na wdrożenie design systemów w organizacjach oczyma zarówno ekspertów, jak i praktyków.

– Chcemy pokazać zarówno sukcesy, jak i wyzwania, z jakimi mierzą się organizacje w procesie budowania własnych DS i wierzymy, że nasz trendbook stanie się cennym źródłem wiedzy dla branży – tłumaczą pomysłodawcy badania, przedstawiciele Autentiki.

Aby wypełnić ankietę w ramach badania, wystarczy kwadrans. W zamian każda firma, która się na to zdecyduje, otrzyma pełne zanonimizowane wyniki badania. Co więcej, w kolejnym etapie wybrane firmy zostaną zaproszone do pogłębionych wywiadów, które pozwolą na jeszcze bardziej szczegółowe przedstawienie ich osiągnięć i rozwiązań w obszarze design systemów.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wypełnij ankietę

W razie pytań, organizatorzy badania zachęcają do bezpośredniego kontaktu z firmą pod adresem: [email protected].

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Zdjęcia: mat. pras.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS #NMInsights: „Work Tools of Tomorrow – Narzędzia pracy jutra”. Autentika wypuszcza trendbook na temat pracy (w) przyszłości

„Work Tools of Tomorrow – Narzędzia pracy jutra” to trendbook wydany przez Autentikę. W publikacji przeczytamy m.in. wywiady z 10 ekspertami wypowiadającymi się na temat narzędzi stosowanych do pracy (w) przyszłości.

PS2 Lego odświeża design system: klocki sercem wszystkiego

Interbrand i wewnętrzna agencja Lego dokonały przeglądu zasad i zasobów metodyki design thinking Lego, które nawiązują do znanego frameworka marki, który został przedstawiony już w 1955 roku (prawie 70 lat temu!) – System-In-Play.