Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Z domów publicznych do Szkoły Sprawiedliwości. Nowa kampania edukacyjna w Indiach

Z domów publicznych do Szkoły Sprawiedliwości. Nowa kampania edukacyjna w Indiach
W ostatnich latach nielegalny handel ludźmi w Indiach przybiera na sile. Nawet 1.2 miliona dzieci, w wieku powyżej 7 lat – zmuszane jest do prostytucji.
O autorze
1 min czytania 2017-04-10

Niestety tylko niewiele spraw sądowych na tym gruncie kończy się wyrokiem (w 2013 roku było ich zaledwie 55). 

Agencja J. Walter Thompson Amsterdam uważa, że edukacja pomoże rozwiązać problem nielegalnego handlu ludźmi, a podnoszenie świadomości społecznej w tym zakresie jest tylko jednym z elementów inicjatyw, które powinno się podejmować.

W zeszłym tygodniu agencja, wraz z organizacją praw człowieka Free a Girl Movement, rozpoczęła akcję, która ma na celu wpłynąć na społeczeństwo, jak i życie kobiet, które kiedyś zmuszane były do pracy w domach publicznych.

„Szkoła Sprawiedliwości” to program zmierzający do rzeczywistego wpływu na edukację młodych kobiet, zapewniając im kształcenie, które ma prowadzić do prawniczego wykształcenia.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Akcja polegała na wyborze dziewiętnastu byłych pracownic domów publicznych i stworzeniu dla nich specjalnej klasy prawniczej.

JWT ma nadzieję, że pewnego dnia kobiety te staną się prokuratorami, a nawet sędziami, które uprawnione będą do zwalczania zbrodni i wykorzystywania na tle seksualnym.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Dzięki zaangażowaniu gwiazdy Boolywood – Maliki Sherawat – informacje o akcji obiegły cały świat. W dedykowanym klipie opowiada ona o szkole sprawiedliwości:

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Kampania mówi o odważnych kobietach, które dążą do przezwyciężenia przeszłości i wykorzystywaniu nieprawdopodobnych szans, by uczynić z Indii lepsze miejsce.

PS

W 2016 roku francuska organizacją Le Mouvement du Nid pomagająca kobietom, które padły ofiarą handlu ludźmi oraz McCann Paris, stworzyły stronę  „Girs of Paradise”, na której na odwiedzających, czeka ponura niespodzianka, która ma otworzyć im oczy na przemoc w sferze seksualnej. Przeczytajcie więcej → tutaj.   

PS2 

Od lat Nike pokazuję, że jest marką chcącą zamieszać w tradycji kulturowej, by otworzyć kobietom nowe możliwości. Brand w swoich reklamach dodaje im wiele charakterystycznych atrybutów: męstwo, niezależności, poczucie własnej wartości, siniaki!

Najnowsza reklama Nike zrobiła na Was wielkie wrażenie, dlatego przypominamy, że warto wyrwać się ze stereotypów i wykorzystywać szansę!