Gazuno podpisało nową umowę z POiNTB

Gazuno podpisało nową umowę z POiNTB

Gazuno, firma specjalizująca się w ekologicznych systemach ogrzewania, przedłużyła współpracę z agencją PR POiNTB w zakresie obsługi mediów społecznościowych.

Strony zawarły roczną umowę obejmującą oparte na content marketingu działania wizerunkowe, zapoczątkowane z końcem roku 2016. Agencja będzie wspierać dalszy rozwój marki w mediach społecznościowych, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji na Facebooku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gdyńskie przedsiębiorstwo Gazuno oferuje ekologiczne systemy ogrzewania, w tym pompy ciepła i kotły kondensacyjne. Ponadto prowadzą badania nad nowymi technologiami grzewczymi w specjalnie przystosowanym do tego laboratorium z instalacją testową. Swoją pracą wsperają pracę projektantów branżowych i wykonawców przy pierwszych instalacjach nowych systemów grzewczych.

POiNTB to agencja PR mająca swoją siedzibę we Wrocławiu. Do jej portfolio zaliczają się również takie firmy jak WAGO ELWAG, Bolix, Arsanit, Okpol oraz Gaz System. Agencja realizuje działania m. in. w zakresie Media Relations, Social Media oraz obsługi eventowej.

Za koordynację Gazuno w mediach społecznościowych odpowiada Joanna Gancarczyk.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij