Nowe butelki Semilac – ta sama, wysoka jakość

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowe butelki Semilac – ta sama, wysoka jakość

Polska marka Semilac, jeden z wiodących graczy w branży kosmetycznej, na początku roku zaprezentowała nowy logotyp. Kolejnym etapem zmiany identyfikacji wizualnej jest wprowadzenie na rynek eleganckich butelek i opakowań produktów z nowym logo.

Nowe opakowania Semilac dopasowane są do odświeżonego systemu identyfikacji wizualnej marki, która posiada certyfikat ISO 22716:2007 (dotyczący Dobrej Praktyki Produkcji). Butelki i etykiety zyskały bardziej prestiżowy wygląd, czytelny znak firmowy oraz charakter odpowiedni dla produktów kategorii premium.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Stopniowo wprowadzamy nowe opakowania wszystkich naszych produktów, natomiast przez pewien czas w sprzedaży dostępne będą lakiery Semilac w dwóch różnych butelkach – mówi Joanna Mączka, Dyrektor Marketingu marki Semilac. – Obie skrywają w sobie produkty najwyższej jakości, których formuła od lat nie uległa zmianie – dodaje.

Marka Semilac posiada w swojej ofercie m.in.: lakiery hybrydowe oraz klasyczne, profesjonalne żele UV, produkty i akcesoria do pielęgnacji dłoni, a także wysokiej jakości urządzenia do stylizacji paznokci. Wszystkie produkty dostępne są w sklepie internetowym firmy, natomiast w Polsce już przeszło 2 tysiące salonów kosmetycznych zaopatruje się w produkty Semilac.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij