Odkryj w sobie polarnika wraz z World MasterCard®

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Odkryj w sobie polarnika wraz z World MasterCard®

Trochę geografii i biologii zarazem – gdzie żyje największa na świecie kolonia pingwinów? MasterCard w ramach nowej loterii promującej karty World MasterCard zachęca do wyprawy na Antarktydę i poczucia się, jak odkrywca lodowej krainy pingwinów.

Zgodnie z linią komunikacyjną MasterCard kluczowy przekaz kampanii brzmi: Poczuć się odkrywcą lodowej krainy pingwinów: Bezcenne™.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działania rozpoczęły się 1 sierpnia i potrwają do 30 września. Kampania obejmuje swym zasięgiem media drukowane, w tym magazyny opiniotwórcze, lifestyle, shoppingowe, podróżnicze wraz z wydaniami na tablety, Internet (głównie portale, działania SEM, mobile, social media), reklamę in-store (ekrany w centrach handlowych), OOH (niestandardowe wyklejenie rotundy Złotych Tarasów oraz ekrany LED w Warszawie z wykorzystaniem video spotów) oraz frontlighty 6x3 w największych miastach Polski. Format video spaja komunikacje w różnych mediach: w wydaniach magazynów na tabletach, w formatach internetowych oraz na nośnikach OOH.

- To już kolejna kampania realizowana przez nas dla World MasterCard®. Jak zawsze szukaliśmy rozwiązań szytych na miarę, niestandardowych, pozwalających jednocześnie na idealne dotarcie do grupy docelowej. Projekt który budzi marzenia, wyzwala poczucie wolności i zachęca do przeżycia przygody życia – musiał otrzymać odpowiednią oprawę, dlatego komunikacja daleko wykracza poza ramy mediów adresowanych do osób zainteresowanych podróżami – wyjaśnia Agnieszka Dzięcioł, Media Manager Universal McCann.

Media dla kampanii zaplanował i zakupił Universal McCann.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij